Üdvözlet
Felhasználónév:

Jelszó:


Adatok megjegyzése

[ ]
[ ]
[ ]
Online
Vendégek: 4
Tagok: 0
Ezen a lapon: 1
Tagok: 871, legújabb: hkdVKseoQBV
[Hírek] Anarchy Online Engine Preview - 10th Aniversary Montreal
Beküldte slingshot - 06 máj : 16:04
[Hírek] SOON â„¢
Beküldte gosty - 29 márc : 09:40
[Hírek] Stop Censorship - SOPA & PIPA - avagy amerika újabb "világuralmi törekvései" :)
Beküldte LordAndrás - 22 jan : 18:35
[Hírek] Felhívás! Kutatás - kérdőív.
Beküldte Malha - 30 márc : 11:56
[Hírek] Felhívás! Kutatás - kérdőív.
Beküldte gosty - 29 márc : 23:37
[Hírek] Ingyenhónap - Reloaded
Beküldte ilyrik - 11 aug : 10:15
[Hírek] Atlantean - Omni magyar org
Beküldte icecat - 19 júl : 03:38
[Hírek] Ingyenhónap - Reloaded
Beküldte Dilidoki - 07 júl : 13:17
[Hírek] Ingyenhónap - Reloaded
Beküldte Malha - 23 máj : 12:33
[Hírek] Ingyenhónap - Reloaded
Beküldte slingshot - 22 máj : 11:30
Web Hosting
 
Fórumok
www.anarchy-online.hu :: Fórumok :: Anarchy-Online Fórum :: Anarchy-Online
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Clicksaver guide
Moderátorok: Klixon, slingshot
{ADSENSEFORUM}
Szerző Üzenet
gosty
cs márc 29 2012, 10:46
Hét hallgatója: KMK
Regisztrált tag #71
Regisztrált: cs máj 10 2007, 12:07

Üzenetek: 1020
Mivel mostanság felmerült pár kérdés a Clicksaverrel kapcsolatban, talán egy guide többet segít, mint az ingame magyarázat

Első lépésként innen tölthetjük le.

1,
Miután kicsomagoltuk és elindítottuk, frissíteni kell az adatbázisát. Ehhez először ki kell lépni AOból, majd a Continue gombra kattintva elkezdhetjük a frissítést. Érdemes főzni egy kávét-teát, eltart egy pár percig



2,
Ha ezzel megvagyunk, kezdődhet a keresgélés!
Az items fül alatt kell megadnunk a keresendő cucc nevét, az Add gombbal hozzáadhatjuk a listához. Mint a google-nél, használhatunk idézőjeleket, ha pontos találatot szeretnénk megadni. (a képen: a "Nano-charged Rifle" nem fog "Nano-charged Assault Rifle"-t találni)

FONTOS! Jelöljük be a Match in Buying Agent, illetve a Highlight Matches füleket!



3,
Indítsd el újra AO-t. Gurulj el egy miss terminálig, és rakd a miss ablakot a képernyő bal felső sarkába! Állítsd be a miss leveljét!



4,
Térjünk vissza CS-ben Missions fülre.
A Maximum tries-nál tudjuk beállítani, hányszor rolloljon új misst a program. Érdemes minél nagyobbra állítani.
Ha megvagyunk mindennel, Start Buying Agent! Ezzel tudjuk elindítani a keresést.


5,
ALT-Tab AOra, majd katt a Request Missionra, hogy elinduljon a mágia. Ha mindnet jól csináltál, a CS automatikusan pörgeti a misseket, neked nem kell csinálnod semmit. (ismételten, érdemes kávét-teát ragadni, vagy megszeretgetni a kutyát-macskát-párod, eltarthat egy darablig, mire meglesz az áhított item). Ha sikerült kipörgetni, a CS automatikusan leáll, és kijelöli a cuccot tartalmazó misst. Ezután már csak meg kell szerezni valahogy

Még egy kis apróság: fegyvert- armort csak pontosan tudunk keresni, ergo ha neked kell egy 58-as pisztoly, csak 58-as missben fogod megtalálni.
Nanoknál szerencsére más a helyzet, kb. 10 ql differencia lehet a miss levelben. (pl: a ql189-es Visions of the Void nanot 179-199-es missből is meg tudjuk szerezni)

Érdemes a 3. képen látható miss setupot használni (RMMML) használni, mivel a Find Item tipusú missekben kétszeres eséllyel találhatjuk meg a cuccokat.

Ha bármi kérdés felmerül, itt/ingame bátran lehet kérdezni
Vissza az elejére
hencike
cs márc 29 2012, 10:54
Regisztrált tag #800
Regisztrált: v febr 19 2012, 12:47

Üzenetek: 76
köszi, h összeraktad.
Vissza az elejére
R0peE
h júl 16 2012, 12:01
Regisztrált tag #47
Regisztrált: k márc 06 2007, 12:09

Üzenetek: 1
gj! csak így tovább, jó rég láttam már ezt a cuccot is viszont beloggoláskor tapasztaltam hogy nincs már egy karim se a sosperec accountomon, a sospalcika meg varguncé asszem a r0pee meg fizetős, úgyhogy elindítottam egy fixxert csak az érzés miatt
Vissza az elejére
gosty
h júl 16 2012, 10:43
Hét hallgatója: KMK
Regisztrált tag #71
Regisztrált: cs máj 10 2007, 12:07

Üzenetek: 1020
omg hai!

edit: most jut eszembe, pár éve volt kari wipe, ahol az inaktív accokon a karikat átnevezték/törölték.
ha volt nagyobbacska (lvl 15+) karaktered az accon, valszeg van rá lehetőség, h a support visszaállítsa őket.

[ Módosítva k júl 17 2012, 09:35 ]
Vissza az elejére
 

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System
<br>
Anarchy-Online Inf 2006 (c)
Anarchy Online, Funcom and associated logos are trademarks of Funcom
The Forum avatars are trademarks of Funcom

Az oldalnak nem célja az Anarchy Online szerzői jogát birtokló Funcomnak bármilyen kárt okozni.
Az oldal nem szándékozik magát hamisan a Funcomhoz tartozónak beállítani, hogy ezzel a látogatóit megtévessze.