Üdvözlet
Felhasználónév:

Jelszó:


Adatok megjegyzése

[ ]
[ ]
[ ]
Online
Vendégek: 3
Tagok: 0
Ezen a lapon: 1
Tagok: 871, legújabb: hkdVKseoQBV
[Hírek] Anarchy Online Engine Preview - 10th Aniversary Montreal
Beküldte slingshot - 06 máj : 16:04
[Hírek] SOON â„¢
Beküldte gosty - 29 márc : 09:40
[Hírek] Stop Censorship - SOPA & PIPA - avagy amerika újabb "világuralmi törekvései" :)
Beküldte LordAndrás - 22 jan : 18:35
[Hírek] Felhívás! Kutatás - kérdőív.
Beküldte Malha - 30 márc : 11:56
[Hírek] Felhívás! Kutatás - kérdőív.
Beküldte gosty - 29 márc : 23:37
[Hírek] Ingyenhónap - Reloaded
Beküldte ilyrik - 11 aug : 10:15
[Hírek] Atlantean - Omni magyar org
Beküldte icecat - 19 júl : 03:38
[Hírek] Ingyenhónap - Reloaded
Beküldte Dilidoki - 07 júl : 13:17
[Hírek] Ingyenhónap - Reloaded
Beküldte Malha - 23 máj : 12:33
[Hírek] Ingyenhónap - Reloaded
Beküldte slingshot - 22 máj : 11:30
Web Hosting
 
Fórumok
www.anarchy-online.hu :: Fórumok :: Szakmák (Professions) :: Nano-Technician
 
<< Előző téma | Következő téma >>
TL5 pvp NT
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: Klixon, slingshot
Szerző Üzenet
ilyrik
k máj 06 2008, 10:49
Regisztrált tag #38
Regisztrált: cs febr 01 2007, 02:16

Üzenetek: 227
Slingshot írta ...
NT azután lesz nehéz hogy elfogy a kiteolnivaló szerintem


A topic címe TL5 pvp NT

Szóval kitélni való BS-ben elfogy?

[ Módosítva k máj 06 2008, 10:49 ]
Vissza az elejére
ilyrik
k máj 06 2008, 11:10
Regisztrált tag #38
Regisztrált: cs febr 01 2007, 02:16

Üzenetek: 227
Slingshot írta ...
NT azután lesz nehéz hogy elfogy a kiteolnivaló szerintem


Amugy ha PVM erről az jut eszembe amikor APF raiden 1 NT került a TANK teamembe, első APF raidje volt. Megkérdezte, assist v. valami? Mondam neki kapcsoljon aoe elég jó DD-t ért el


[ Módosítva k máj 06 2008, 11:24 ]
Vissza az elejére
Klixon
k máj 06 2008, 12:42

Regisztrált tag #1
Regisztrált: p máj 19 2006, 07:04

Üzenetek: 173
Slingshot írta ...
teamekbe meg nem kell senkinek, és a kis sebzés csak az egyik oldala a dolognak.


Nem tudom, lehet nekem eddig mákom volt de lazán kaptam ado teameket. Mondjuk ennek az is oka amit említettél, a sok gimp kari pockettel nyomja már adót is el sem tudják képzelni a jó csapat munkát. Tegnapi sold pl: carb armorban de az se full meg valami szedett vedett cuccban spb-rel ugrált le fel már szólni is akartam miért ugrál nem kicsit volt idegesítő.:( Régebben kicsit másképp volt.

Arról, hogy mennyire rossz a sebzése NT nem sokat tudok mondani de szerintem az új LE nanókkal elég sokat kaptak. PL: Nano Crystal (Notum Triple) Tudom nem ér fel a nagy DD-khez de jobb mint annó.

Kiteről meg annyit, hogy majdnem az miatt hagytam rá ao-t. Na jó azért nem, de 2 hét szünetett eredményezett. Egyszerűen undorító, hogy meglátnak egy NT-t kite helyen és priwik áradata jön, hogy i pay for u. Ez az egyik, vagy a másik, hogy le m.fuckoznak, hogy mit keresel ott vagy egyszerűen le gankelnek. Ennyit a kiteről. Ha kitelni fogok max org teammel, de kicsi a valószínűsége. Amúgy nt egy egész érdekes prof, a nehézsége, valamint a mássága miatt ( Nem úgy más  )

[ Módosítva k máj 06 2008, 12:43 ]
Vissza az elejére
Lord Winger
cs máj 08 2008, 02:17
Regisztrált tag #67
Regisztrált: k máj 01 2007, 09:46

Üzenetek: 94
Megjegyzés: Triple, double, etc. (LE nanok) "offensive focus-t" okoznak, amivel nem megy együtt NS1 ill. NS2idea.png

Klix: sajnos a sebzés hiánya (lvl 213-on még tart) nagyon idegesítő... Nem kevesebb energiát fektetsz a karakterbe, mint más hosonló lvl-en és minden prof aláz DD-ben...
Valahol 216+ ez megváltozik (ill. kite természetesen jó, ha van mit/hol) de nagyon kemény kitartás kell hozzá (vagy egy állandó csapat, aki felhúz... nem idegileg).
Nekem megint elfogyott... sad.png
Ezért inkább agent/ trader stb...

Azért nem akarom kedveteket szeni teljesen. wink.png TL5 BS-ben NT rules!
Vissza az elejére
wyzz
cs máj 08 2008, 04:53
Regisztrált tag #178
Regisztrált: v máj 04 2008, 08:35

Üzenetek: 12
A nem high-end LE nukeok [censored] DDk az SL nukeok jobb damage, az LE nukeok csak pvpben jók igazán amugy ado teamet nekem sem volt gond találni, pl dokik nagyon örülnek ha van a közelben NT
Vissza az elejére
Lord Winger
p máj 09 2008, 10:11
Regisztrált tag #67
Regisztrált: k máj 01 2007, 09:46

Üzenetek: 94
Nem értek teljesen egyet:
1. lvl 213 = nem high end LE nano-k és mégis "sokat (3-4k/ perc)" dobtak a sebzésemen (főleg triple mob kivégzésénél, ahol az újratöltődési idő már nem feltétlenül számít).
2. Sajnos a gondok nem ado-ban kezdődnek, ott még nekem is volt teamem; inkább később pen (egy pen miss se volt…) és inf.
Inf missen mindenki 220-at akar csinálni, ergo legalább egy 220-as szokott lenni teamben, aki viszont (köszönhetően LE, AI, Dust erősítéseknek) sokkal erősebb mint korábban és „szinte egymagaâ€? viszi a misst (2x220 DD gond nélkül). Ergo NT egyre kevésbé kell, mert se calmra nincs szükség (vagy crat jobbat/ gyorsabbat tud), se DD-k nem vagyunk igazán (a lvl-lock-os nanok miatt sad.png). A legtöbb inf missen törik a calmot, mert a shade/ advy/ soldy egyedül is bírja a 2. mobot, míg a többiek kivégzik az elsőt, stb…
Nem akarom kedveteket szegni, inkább arra akarom felhívni a figyelmet (és itt szeretnék köszönetet mondani egyes org-tagoknak), hogy többet kellene org szinten inf/ pen/ ado/ ely/ stb nyomulni, mert „egyedülâ€? sokkal nehezebb.
De elég legyen, ez egy NT TL5 pvp topic… Ahhoz meg nem értek
tongue.png


[ Módosítva p máj 09 2008, 10:13 ]
Vissza az elejére
wyzz
h máj 12 2008, 08:54
Regisztrált tag #178
Regisztrált: v máj 04 2008, 08:35

Üzenetek: 12
ennek ellenére nekem az egyik kedvenc profom, szólózásra nagyon jó különösen ha a mobot kiteolni is tudod
pvpben meg HARAP
Vissza az elejére
ilyrik
k máj 13 2008, 09:50
Regisztrált tag #38
Regisztrált: cs febr 01 2007, 02:16

Üzenetek: 227
LVL-zesről.. inf mishről.. mindenki tudja, h. TL6/korai TL7 enf béna (mostani, de LE előtti DD-ktől is nehezen tartja az aggrot). Olyan teamet "csináltam" amihez kellettem.. ha nem tudtunk pen (nem volt heal pl) mentünk ado.. ha nem tudtunk inf hard (nem volt DDv. heal) mentünk easy.. De végig tankoltam az utam ;P

ui.: "Minden prof (főleg ha kisebb lvl) sir, h. nem talál teamet.. belőlük már elég jó team összejöhet.. csak nem biztos, h. 220 hard..


[ Módosítva k máj 13 2008, 09:59 ]
Vissza az elejére
ilyrik
k máj 13 2008, 12:49
Regisztrált tag #38
Regisztrált: cs febr 01 2007, 02:16

Üzenetek: 227
NT pvp-ről
Ha nem sikerül lerootolnod a keeperem (és a 2 graftom müködésre kész) v. későn veszel észre halsz
Vissza az elejére
wyzz
szo máj 17 2008, 01:36
Regisztrált tag #178
Regisztrált: v máj 04 2008, 08:35

Üzenetek: 12
Tl5ön a keeper vicc NT ellen ^^
Vissza az elejére
Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System
<br>
Anarchy-Online Inf 2006 (c)
Anarchy Online, Funcom and associated logos are trademarks of Funcom
The Forum avatars are trademarks of Funcom

Az oldalnak nem célja az Anarchy Online szerzői jogát birtokló Funcomnak bármilyen kárt okozni.
Az oldal nem szándékozik magát hamisan a Funcomhoz tartozónak beállítani, hogy ezzel a látogatóit megtévessze.