Üdvözlet
Felhasználónév:

Jelszó:


Adatok megjegyzése

[ ]
[ ]
[ ]
Online
Vendégek: 2
Tagok: 0
Ezen a lapon: 1
Tagok: 871, legújabb: hkdVKseoQBV
[Hírek] Anarchy Online Engine Preview - 10th Aniversary Montreal
Beküldte slingshot - 06 máj : 16:04
[Hírek] SOON â„¢
Beküldte gosty - 29 márc : 09:40
[Hírek] Stop Censorship - SOPA & PIPA - avagy amerika újabb "világuralmi törekvései" :)
Beküldte LordAndrás - 22 jan : 18:35
[Hírek] Felhívás! Kutatás - kérdőív.
Beküldte Malha - 30 márc : 11:56
[Hírek] Felhívás! Kutatás - kérdőív.
Beküldte gosty - 29 márc : 23:37
[Hírek] Ingyenhónap - Reloaded
Beküldte ilyrik - 11 aug : 10:15
[Hírek] Atlantean - Omni magyar org
Beküldte icecat - 19 júl : 03:38
[Hírek] Ingyenhónap - Reloaded
Beküldte Dilidoki - 07 júl : 13:17
[Hírek] Ingyenhónap - Reloaded
Beküldte Malha - 23 máj : 12:33
[Hírek] Ingyenhónap - Reloaded
Beküldte slingshot - 22 máj : 11:30
Web Hosting
 
Fórumok
www.anarchy-online.hu :: Fórumok :: Szakmák (Professions) :: Shade
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Shade pvp TL5
Oldal:       >>  
Moderátorok: Klixon, slingshot
{ADSENSEFORUM}
Szerző Üzenet
A'frad
cs ápr 10 2008, 04:59
Regisztrált tag #165
Regisztrált: p márc 07 2008, 09:05

Üzenetek: 12
Bár a shade közel sem a legnépszerűbb (és elérhetőbb) prof, nekem mégis ez a kedvencem és rengeteget olvastam arról, hogy mennyire béna is tl5 pvp-ben. Nos, nem akarom ezt megcáfolni, hiszen amik a hivatalos shade forumokon le vannak irva, azok nagyrészt teljesen igazak, minthogy a shadeknek kevés az AR-je a többi (evade vagy nem evade) profhoz képest is, ráadásul amiben eddig kiemelkedő is volt (evadek ugye), abban sem olyan penge ezen a téren már, hiszen az LE gyökeresen megváltoztatta a pvp balanszot.
Az AR hiánya elsősorban azért égető probléma a shadeknek, mert az ellenefelek igy sokkal könnyebben evadelik egyrészt a regular ütéseinket, másrészt ami fontosabb: resistelik a shade perkeket, a shadek pedig a perkjeiktől igazán ütősek (legalábbis eddig azok voltak, többé kevésbé).

Tulajdonképpen amiért létrehoztam a topicot az az, hogy ha van valakinek valami tapasztalata, hogy ő hogy élte/éli ezt meg, az hozzászoljon, másrészt majd ha kicsit kevésbé leszek lusta hangulatomba megcsinálom AUNO-n a set-emet és felrakom ide. Én abszolut gank-re megyek, mivel mások véleménye és saját tapasztalatom alapján is erre a következtetésre jutottam, miszerint shade-ként másra nem nagyon van esélyed, ráadásul NT-ket és soldiereket még igy is vagy veszettül nehéz, vagy lehetetlen kinyirni.
Nem olyan élvezetes, mikor levittem a soldiert fél hp-ra, aztán megnyomja a TMS gombot és kihalok a shield sebzésétől.. nem ám.
Mindenesetre igy is vannak élvezetes pillanatok. Kicsit elkalandoztam, bocs.

Várom a véleményeket, tapasztalatokat és akkor a setupom majd incoming.


(Ja igen és RK1-en is mostantol megtalálható vagyok többé kevésbé aktívan Sorrovv nevű neutral fixeremen. Néhányótokkal már találkoztam is! [Keree-re pl kifejezetten emlékszem])

[ Módosítva cs ápr 10 2008, 04:59 ]
Vissza az elejére
ilyrik
cs ápr 10 2008, 05:46
Regisztrált tag #38
Regisztrált: cs febr 01 2007, 02:16

Üzenetek: 227
hm
server sync/melee:
You must be behind the target! You must be behind the target! You must be behind the target! You must be behind the target!
The target is outside special attack range!
The target is outside special attack range!

és TL5 nincs elég perk még :/ (mint keepernél)
Vissza az elejére
ilyrik
cs ápr 10 2008, 05:56
Regisztrált tag #38
Regisztrált: cs febr 01 2007, 02:16

Üzenetek: 227
Keeperből kiindulva (tl5 keeper elég béna), de nem ismerve shade vannak élvezetes pillanatok, de sose fogsz felérni a jó öreg RK-s twink karikkal.

[ Módosítva cs ápr 10 2008, 05:57 ]
Vissza az elejére
slingshot
cs ápr 10 2008, 06:17
MongoLeet

Regisztrált tag #51
Regisztrált: p márc 09 2007, 02:08

Üzenetek: 768
Pontot foglalni és sneakből hülyülni A-n jó a shade A népenek általában nincs annyi perceptionje olyan szinten hogy kiszúrjanak, mert általában szűkös az ip. NT-k kiszednek ha nem mész NR. Meg mindenki lerootol és megöl anélkül aki tud. Nagyon sokat láttam vele anno decon roomot, de voltak szép pillanatai is. Sneakből keepereket szoktam gankelni. Nem Nicety féléket persze, azok ellen esélytelen Gimpek ellen veszélyes, többi ellen főleg akkor ha épp mással harcol. Perkelni csak a gimpeket fogod tudni sztem, túl sok defet kaptak a profok, ill ha offense spiriteket használsz téged is fog tudni perkelni az összes gimp (ha dof limber nincs fent). Amikor én nyomtam még nem volt a shade rs buff, ill nem maradt a gsf se halál után, de gondolom most nem olyan gáz a helyzet mint akkor. Effektíve azt értem csak utol aki megállt.

és amit ilyrik ír az elég jellemző nem tudom hányzor futottam eg-egy kari hta mögött és nyomkodtam a gombokat és csak "Must be behind.../out of range" spamet kaptam

[ Módosítva cs ápr 10 2008, 06:20 ]
Vissza az elejére
ilyrik
cs ápr 10 2008, 08:35
Regisztrált tag #38
Regisztrált: cs febr 01 2007, 02:16

Üzenetek: 227
Bár team pvp ftw..
Nem ismerem shade, de 1 raidre buffolt keeper TL5 is immortal lehet
Vissza az elejére
A'frad
p ápr 11 2008, 05:00
Regisztrált tag #165
Regisztrált: p márc 07 2008, 09:05

Üzenetek: 12
ilyrik írta ...
hm server sync/melee: You must be behind the target! You must be behind the target! You must be behind the target! You must be behind the target! The target is outside special attack range! The target is outside special attack range! 


Hahahahaha, igen, ezt látom egyik leggyakrabban!
A perkek meg mindegy h vannak e vagy sem, mert még 1345(+ drain, ha bemegy meg glory ha procol) AR-el se találok el néhány dokit, enfot se. Enfo alfája mondani se kell halálos, viszont agenteket meglepően jol lehet gankelni, ha nem kap észbe és stun procom beüt.. akkor cseszheti a rootját, nem mellesleg legtöbb agent cseszett evade clsc-re gyurni. hehe

Amúgy most kisérleti jelleggel felraktam jobb kézbe egy Slayerdroid Crystal Claw-t a +1 spec attack (brawling) miatt, így egy jobb alfában reménykedve.

Ami eddig lejött: A fast attackom és a critem lényegesen jobb, mivel az 1-600 (100) sebzés magáért beszél, a brawling egész jo kiegészítő dmg..  viszont nagyon lassú lett a regular támadásom, szinte Flurry nélkül nem is érdemes belevágni másba (haha), a fast attack recharge-a 6 secről hirtelen 40 lett, és a brawling is 15 seces.

Tulajdonképpen a konklúzió eddig: sajnos nem éri meg. Ha jól emlékszem mióta ezt a felállást próbálgatom ugyanúgy 70 solo killem van. Még adok neki egy esélyt (pár nap max) aztán jöhet vissza a jó öreg kyr rapier, mivel úgy ítéltem meg, hogy Vipert (ql 175) nem éri meg type farmmal mk6-ra gyurva sem, csak addig, mig farmolok VP másra. Szerintem. (más lehetőség ugyse nagyon van, mert Piercing Evil elfogadható ql-ben megfizethetetlen nekem, Nippy John's Stiletto meg még annyira sem. )
Vissza az elejére
ilyrik
p ápr 11 2008, 07:16
Regisztrált tag #38
Regisztrált: cs febr 01 2007, 02:16

Üzenetek: 227
Ha jól értelmezem shade-.nek gyenege az AR-je.. Akkor SA esetleg AS kell.. (Keepernek pl relative jó az AR-je, de mit érek vele, ha nincsenek landolható perkek mellé :/ )

ui.: Sling ha shadenek gyenge az AR-je, h. öltél keepert?

[ Módosítva p ápr 11 2008, 07:27 ]
Vissza az elejére
A'frad
p ápr 11 2008, 03:20
Regisztrált tag #165
Regisztrált: p márc 07 2008, 09:05

Üzenetek: 12
Én is öltem már keepert. Van, hogy ímmel ámmal nagyon ritkán rájuk (is) felmegy a Blur (95% evade checkes aad/aao debuff perk), de ez az evade check nevetséges, lehetne mondjuk 80-90% is, hogy érjen vmit az agyontwinkelt kollégák ellen.
Vissza az elejére
slingshot
p ápr 11 2008, 03:35
MongoLeet

Regisztrált tag #51
Regisztrált: p márc 09 2007, 02:08

Üzenetek: 768
Nem übertwink keepereket öltem vele, gimpek, zöldek könnyűek csak
Vissza az elejére
Klixon
p ápr 11 2008, 05:41

Regisztrált tag #1
Regisztrált: p máj 19 2006, 07:04

Üzenetek: 173
Nekem nem volt még soha shadem de a topic meghozta a kedvem
Vissza az elejére
Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System
<br>
Anarchy-Online Inf 2006 (c)
Anarchy Online, Funcom and associated logos are trademarks of Funcom
The Forum avatars are trademarks of Funcom

Az oldalnak nem célja az Anarchy Online szerzői jogát birtokló Funcomnak bármilyen kárt okozni.
Az oldal nem szándékozik magát hamisan a Funcomhoz tartozónak beállítani, hogy ezzel a látogatóit megtévessze.