Üdvözlet
Felhasználónév:

Jelszó:


Adatok megjegyzése

[ ]
[ ]
[ ]
Online
Vendégek: 1
Tagok: 0
Ezen a lapon: 1
Tagok: 871, legújabb: hkdVKseoQBV
[Hírek] Anarchy Online Engine Preview - 10th Aniversary Montreal
Beküldte slingshot - 06 máj : 16:04
[Hírek] SOON â„¢
Beküldte gosty - 29 márc : 09:40
[Hírek] Stop Censorship - SOPA & PIPA - avagy amerika újabb "világuralmi törekvései" :)
Beküldte LordAndrás - 22 jan : 18:35
[Hírek] Felhívás! Kutatás - kérdőív.
Beküldte Malha - 30 márc : 11:56
[Hírek] Felhívás! Kutatás - kérdőív.
Beküldte gosty - 29 márc : 23:37
[Hírek] Ingyenhónap - Reloaded
Beküldte ilyrik - 11 aug : 10:15
[Hírek] Atlantean - Omni magyar org
Beküldte icecat - 19 júl : 03:38
[Hírek] Ingyenhónap - Reloaded
Beküldte Dilidoki - 07 júl : 13:17
[Hírek] Ingyenhónap - Reloaded
Beküldte Malha - 23 máj : 12:33
[Hírek] Ingyenhónap - Reloaded
Beküldte slingshot - 22 máj : 11:30
Web Hosting
 
Fórumok
www.anarchy-online.hu :: Fórumok :: Szakmák (Professions) :: Martial Artist
 
<< Előző téma | Következő téma >>
mien ruci
Oldal:   <<      
Moderátorok: Klixon, slingshot
Szerző Üzenet
ilyrik
sze nov 14 2007, 10:49
Regisztrált tag #38
Regisztrált: cs febr 01 2007, 02:16

Üzenetek: 227
"noob team"= nagyobb kihivás noob-ok nagyon hálásak tudnak lenni.. beszoktam próbálni néha (ai raid-re mostanában rendszeresen).."uber" játékosok nem 1* meg is szóltak érte..(szenvedés, lehetlen küldetés etc...) (bizonyos halás utnán azé --> ty4team...cu )



[ Módosítva sze nov 14 2007, 11:42 ]
Vissza az elejére
keoma01
sze nov 14 2007, 02:09
Regisztrált tag #49
Regisztrált: sze márc 07 2007, 03:35

Üzenetek: 16
s10-ben 2 óra a bossok respawnja, illetve a középsőnek 1 óra. 3 emberes team, ha nagyon tweakelve vannak akkor tudja farmolni, ha többen vannak akkor se lesz gyorsabb, viszont többfelé oszlik a loot. Ez orgban nem baj, de random teammel nem mindegy, hogy ki viszi a supple botot. Ha nem annyira maximalisták, akkor 4 emberrel mennek, de az már mindenképp elég. Ami a classokat illeti, azért az szerintem leszögezhetjük, hogy gyógyítani legjobb a doc, calmolni a crat (főleg, hogy petje is van, ami még tankolni is képes vész esetén). Tanknak a legalkalmasabb a shieldje miatt a soldier, no meg azért is, mert messziről lövi a gyógyító tornyokat. Tanknak lehet, hogy valami tápos keeper is megfelelne, de szerintem soldier a legjobb. De itt most nem is az a kérdés, hogy bizonyos classal van-e értelme szerencsét próbálni s10-ben, hanem hogy az a class alkalmas-e s10 farmra. Erre Ilyrik is azt mondta, hogy egyes classok keresettebbek, meg alkalmasabbak mint mások. De akkor min vitatkozunk? Én is ugyanezt mondom. Ha valaki milliárdokat költ egy tweakre, akkor nem az MA a legoptimálisabb választás.

Ismétlem, nem azt mondtam, hogy semmi keresnivalója ott az MA-nak, mert én is találtam teamet, de ha szabadon választhatnék, akkor nem MA-val farmolnék ott. Azért teszem mégis, mert az az egyetlen karim.


[ Módosítva sze nov 14 2007, 02:13 ]
Vissza az elejére
ilyrik
sze nov 14 2007, 02:15
Regisztrált tag #38
Regisztrált: cs febr 01 2007, 02:16

Üzenetek: 227
Ha easy mode akarsz játszani igen.. Keleti boss 2 keeper 1 trader? mit szólsz hozzá? a fél team kihalt utközben a nyugati boss is sacra igy ment a doc kicsit gimp (és w/o sold)
Traderen kivül mindenki ugymond noob volt, de jó érzés volt megcsinálni!
Északi boss crat nélkül? Most már senki nem indul el.. Én voltam.

Nem ismerem MA, de sztem nem kell félteni...


[ Módosítva sze nov 14 2007, 02:22 ]
Vissza az elejére
keoma01
sze nov 14 2007, 02:23
Regisztrált tag #49
Regisztrált: sze márc 07 2007, 03:35

Üzenetek: 16
Most összezavartál, mert nem értem, hogy ugyanazt mondjuk, vagy vitatkozunk? Ha kihalt a fél team az nem jó, vagy igen? Mondjuk az teamtől függetlenül bármikor előfordulhat, de ha érvként hangzik el, az megzavarja az embert
Amúgy a keleti boss nem annyira erős, azt soldier + MA kombinációval öltem már, nem tartom kizártnak, hogy egy fullra tápolt MA solozni is tudja. De eljutni oda egyedül, azt nem tud.
Vissza az elejére
ilyrik
sze nov 14 2007, 02:27
Regisztrált tag #38
Regisztrált: cs febr 01 2007, 02:16

Üzenetek: 227
Csak nem akarod érteni...
Vissza az elejére
keoma01
sze nov 14 2007, 02:36
Regisztrált tag #49
Regisztrált: sze márc 07 2007, 03:35

Üzenetek: 16
Meggondoltam magam, lehet, hogy igazad van. Az ellentmondás oka egyébként maga a burocrat.. Egy jó crat annyira leveszi az ember válláról a terhet, hogy még a general/ communication akármit sem kell megölni, azaz semmit se kell megölni útközben, csak és kizárólag a bosst. Ha nincs crat, akkor teljesen más összetételű csapat kellhet. Ha nagyon jó a crat, akkor meg talán doc sem kell, hanem ma vagy adv helyette.
Vissza az elejére
ilyrik
sze nov 14 2007, 02:52
Regisztrált tag #38
Regisztrált: cs febr 01 2007, 02:16

Üzenetek: 227
Én is tudom sacra miről beszélsz De ha igy állok hozzá enffel sose megyek albatrum és sose álltam volna neki keepert tankolni...

ui.: Sold D-sharkkal szolozza :/ nekem kell 1 kis support hozzá


[ Módosítva sze nov 14 2007, 04:00 ]
Vissza az elejére
Zivos
h nov 26 2007, 10:25
Regisztrált tag #102
Regisztrált: k aug 07 2007, 06:37

Üzenetek: 9
En Ilyrikkel ertek egyet. Nem csak az a lenyeg - sot X szint/ido folott egyaltalan nem az -, hogy 3 emberrel leolom az X bosst, es akkor 3 fele megy. Ha en x bosst egyedul megverem az mar erdektelen is szamomra, jojjon 2 szammal nagyobb . Nem ertem miert nem lehet elszakadni a valo elettol? Csak a penz a fontos? Sokkal jobb erzes valami lehetetlent megcsinalni, mint tapos ember segitsegevel kilootolni. Az Ado questet is utaltam, mert csak utaztam. Megvolt az agy, es? Sokkal jobban orultem a Pen quest szinte 0 rewardjanak, mert azt (majdnem) egyedul csinaltam.
Vissza az elejére
Oldal:   <<       

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System
<br>
Anarchy-Online Inf 2006 (c)
Anarchy Online, Funcom and associated logos are trademarks of Funcom
The Forum avatars are trademarks of Funcom

Az oldalnak nem célja az Anarchy Online szerzői jogát birtokló Funcomnak bármilyen kárt okozni.
Az oldal nem szándékozik magát hamisan a Funcomhoz tartozónak beállítani, hogy ezzel a látogatóit megtévessze.