Üdvözlet
Felhasználónév:

Jelszó:


Adatok megjegyzése

[ ]
[ ]
[ ]
Online
Vendégek: 8
Tagok: 0
Ezen a lapon: 1
Tagok: 871, legújabb: hkdVKseoQBV
[Hírek] Anarchy Online Engine Preview - 10th Aniversary Montreal
Beküldte slingshot - 06 máj : 16:04
[Hírek] SOON â„¢
Beküldte gosty - 29 márc : 09:40
[Hírek] Stop Censorship - SOPA & PIPA - avagy amerika újabb "világuralmi törekvései" :)
Beküldte LordAndrás - 22 jan : 18:35
[Hírek] Felhívás! Kutatás - kérdőív.
Beküldte Malha - 30 márc : 11:56
[Hírek] Felhívás! Kutatás - kérdőív.
Beküldte gosty - 29 márc : 23:37
[Hírek] Ingyenhónap - Reloaded
Beküldte ilyrik - 11 aug : 10:15
[Hírek] Atlantean - Omni magyar org
Beküldte icecat - 19 júl : 03:38
[Hírek] Ingyenhónap - Reloaded
Beküldte Dilidoki - 07 júl : 13:17
[Hírek] Ingyenhónap - Reloaded
Beküldte Malha - 23 máj : 12:33
[Hírek] Ingyenhónap - Reloaded
Beküldte slingshot - 22 máj : 11:30
Web Hosting
 
Fórumok
www.anarchy-online.hu :: Fórumok :: Szakmák (Professions) :: Bureaucrat
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Crat Help
Oldal:   <<      
Moderátorok: Klixon, slingshot
Szerző Üzenet
Malha
k dec 02 2008, 01:00
Regisztrált tag #254
Regisztrált: h szept 29 2008, 03:37

Üzenetek: 1623
Hali!
Nekem van par tapasztalatom ilyen teren(eleg sokat unatkozok^^).Leirok par tippet akkor:) :
1. LotV
A vilag legeslegunalmasabb dolga. Taktika a kovetkezo fogod szepen a ceot es melle charmolsz magadnak egy eremitet es egy zodiacot(nem jut eszembe a neve sajnos,de ugy nez ki mint o:) ). Rakuldod oket elso utesek utan minden init debuffot elnyomsz es utana kezded el loni a stun procokkal(itt jegyzem meg,hogy ne ODzd a peteid mert ha aggrot kapsz meghalsz eleg konnyen :/ 175ofab pisztoly es dread pisztoly tokeletes).Utana annyi a dolgot hogy initelsz(a db-s nuke is! 18secig tart az initdefujja) es ha egy petnek(nem a ceo az tok mind1) lemegy a hpja 20-30%-ra akkor followra allitod(itt erdemes kicsit hasznalni az adogardenes rootot ami nem breakable viszont csak 30sec)megvarod mig felmegy 70-80%-ra es vissza kuldod.Fontos hogy az elejen minnel nagyobb idore kihuzd a Voice of God long charmot(33min volt nalam a max) mert ha az leesik utana mar csak a rovideket hasznalhatod. Nagyjabol ez egy egy oras muvelet...
2. Alappa:
Meg nem probaltam ki es biztos nehez ha meg akarod idezni a bosst,mert utkozben akkor vedeni kell a csajszit :/
3. Alba:
Cratoknak az egyik legkonyebb penzkeresei ut. Megcsinalod a questet hogy a mini bossokat spawnolni tudd.Utana jon a valasztas : eremite/horror/batmen(wing)(a keepert meg nem probaltam meg:)).
Batmen :
Ezt a bosst ceo+pinnetti komboval is le lehet verni,de sokkal gyorsabb ha charmolsz magadnak 2 eremitet akik jobb dmg-vel rendelkeznek.Egyedul arra kell figyelni hogy mikor lejar a rovid charm akkor full agg-ra tedd magad mivel a madar init debuffol teged(-1550 nano init).
Horror:
Na o mar nehezebb mint a batmen mivel tobb hpja van es nukeol(5-8k dmg). Ide 2 horrort szoktam charmolni(nekik van a legtobb hp-juk) es mindig oda huzok melle egy harmadikat is akit calmolok,mert ha rossz napja van a bossnak akkor sokat chain nukeol es megolheti azt a horrort amit ut is(ceo csak a horrorok utan megy be 30-45sec-cel nehogy o tartsa az aggrot) es akkor nem art a pot pet.
Eremite:
Na o az igazan nagy kihivas. Ide is 2 eremite javallott a sok dmg es az aggro tartas miatt. Ez a boss iszonyat nagyokat ut es area stunnol :/ . Itt rohangalni kell a rangebol ki-be mikor latod hogy a charmod kezd lejarni nehogy akkor stunnoljon mikor lejar. De errol a bossrol Sling tud tobbet meselni, en csak 2szer szantam ra magam eddig hogy megoljem.

Az osszes bossnal(alba,lotv,inf heck bossok stb..) a legfontosabb az hogy ne ODzd a peteid es init debuffolj!

Remelem mostmar menni fog a solozas:)

Malha

U.i.: Ha albazni mesz vidd magaddal Konyvelot es akkor az osszes boss konnyen lemegy .



[ Módosítva k dec 02 2008, 01:01 ]
Vissza az elejére
slingshot
k dec 02 2008, 05:36
MongoLeet

Regisztrált tag #51
Regisztrált: p márc 09 2007, 02:08

Üzenetek: 768
LOTV: hp setup (17-20k) nélkül szinte lehetetlen. 5-10k-t üt, ha recharm alatt/után 2-3x eltalál vége. Eremite nem jó pet oda, kicsi a hpa és sok aggrót generál, hamar megöli. 2 notum scourge amivel megéri megpróbálni szerintem. Szükség esetén root + los abuse

Alba: szárnyas bosst én egy szem eremite charmmal szoktam, ráküldöm azt + ceot és elekzdek nézni valamit, 15-20 perc múlva meg visszanézek Horror bosst nem nagyon próbáltam, de szerintem nem nagy kihívás. 2x Vhval csinálnám ha csinálnám, azoknak van snare procjuk, ill a legtöbb hpjuk. Short charmot kell előre küldeni, akkor recharmkor aggot vált a longra, így nem kell valószínű a pót charm Eremite sem szokott nagy kihívás lenni. Legvészesebb a legtöbb cratnak az eleje. Tipp: ha /pet hunt-ot nyomsz és utána egyből behind/follow/ami jólesik nem jön ki boss de látni fogod hol van. megkönnyíti a kezdeti debuffolást. Azok után nem túl vészes. Nem szoktam kijönni stun rangeből, recharmon nem szoktam halni. Néha random aggon haltam amikor valamiért minden áron szét akart szedni, pedig nem od-ztem peteket.

 Alappa szerintem nem szóló téma, túl sok add spawnol, calmolni meg javát nem lehet ha jól emlékszem, szóval hal a csaj. Infen nem igen van ami kihívás left meg right handen kívül.

[ Módosítva k dec 02 2008, 05:38 ]
Vissza az elejére
Neekochan
szo dec 06 2008, 08:09
Regisztrált tag #284
Regisztrált: k dec 02 2008, 08:25

Üzenetek: 2
hmmm köszi akkor jön a próba
Vissza az elejére
Malha
h dec 08 2008, 03:12
Regisztrált tag #254
Regisztrált: h szept 29 2008, 03:37

Üzenetek: 1623
Majd irj hogy hogyan sikerult,kivancsi vagyok
Vissza az elejére
Oldal:   <<       

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System
<br>
Anarchy-Online Inf 2006 (c)
Anarchy Online, Funcom and associated logos are trademarks of Funcom
The Forum avatars are trademarks of Funcom

Az oldalnak nem célja az Anarchy Online szerzői jogát birtokló Funcomnak bármilyen kárt okozni.
Az oldal nem szándékozik magát hamisan a Funcomhoz tartozónak beállítani, hogy ezzel a látogatóit megtévessze.