Üdvözlet
Felhasználónév:

Jelszó:


Adatok megjegyzése

[ ]
[ ]
[ ]
Online
Vendégek: 12
Tagok: 0
Ezen a lapon: 1
Tagok: 871, legújabb: hkdVKseoQBV
[Hírek] Anarchy Online Engine Preview - 10th Aniversary Montreal
Beküldte slingshot - 06 máj : 16:04
[Hírek] SOON â„¢
Beküldte gosty - 29 márc : 09:40
[Hírek] Stop Censorship - SOPA & PIPA - avagy amerika újabb "világuralmi törekvései" :)
Beküldte LordAndrás - 22 jan : 18:35
[Hírek] Felhívás! Kutatás - kérdőív.
Beküldte Malha - 30 márc : 11:56
[Hírek] Felhívás! Kutatás - kérdőív.
Beküldte gosty - 29 márc : 23:37
[Hírek] Ingyenhónap - Reloaded
Beküldte ilyrik - 11 aug : 10:15
[Hírek] Atlantean - Omni magyar org
Beküldte icecat - 19 júl : 03:38
[Hírek] Ingyenhónap - Reloaded
Beküldte Dilidoki - 07 júl : 13:17
[Hírek] Ingyenhónap - Reloaded
Beküldte Malha - 23 máj : 12:33
[Hírek] Ingyenhónap - Reloaded
Beküldte slingshot - 22 máj : 11:30
Web Hosting
 
Fórumok
www.anarchy-online.hu :: Fórumok :: Szakmák (Professions) :: Bureaucrat
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Crat Help
Oldal:       >>  
Moderátorok: Klixon, slingshot
{ADSENSEFORUM}
Szerző Üzenet
ilyrik
h júl 30 2007, 10:08
Regisztrált tag #38
Regisztrált: cs febr 01 2007, 02:16

Üzenetek: 227
Help

Nemtok kitalálni nevet

De azé 1 crat szakértő má kezdhetné adni a tanácsait - faj, pvp/pvm fegyó etc...
Vissza az elejére
Kere
sze aug 01 2007, 10:51
Regisztrált tag #100
Regisztrált: sze aug 01 2007, 10:44

Üzenetek: 33
Én amit olvasgattam:
Faj: Bármelyik fajt jónak mondják, nincs sok különbség közöttük. De szerintem opifex vagy solitus a nyerő. Solitus-ként ott van a heal perk ami előny+a meglévő tapasztalatod symbek terén és buffolhatóság terén.
Opifexként nagyobb AR, több evades, és CSS ami könnyedén felmegy. Nem kell genome perkre költeni, hanem mehet az is vmelyik másik ai perkvonalra. Én személy szerint emiatt opifexet választanék a minimális könnyebbségek miatt.

Pvm-ről nem kell sokat beszélni, infen képes bossokat szolozni és minden mást is.

Pvp -ben AS fegyver + snare/root kombó a nyerő. CSS + heroic nanoval van elég sok evadest össze lehet szedni, viszont heal-t itemekből kell megoldani. Nagyon jól használhatók még az init debuffólo cuccok.
Mellékeskén az advik se okoznak gondot az LE nanóval mert elég brutálisra sikeredet szerintem.

Több info-t a hivatalos forumban találsz, pont ma nézegettem, és elég szépen össze van szedve minden, ráadásul napra készen!

Üdv Kereee/Kereskedo
Vissza az elejére
ilyrik
h szept 03 2007, 09:29
Regisztrált tag #38
Regisztrált: cs febr 01 2007, 02:16

Üzenetek: 227
Köszi! annyi ujdonság van most, h. kicsit várat magára és ha HR szeretne tornyokat talán más kéne..
Vissza az elejére
Timike
k márc 11 2008, 10:57
Regisztrált tag #167
Regisztrált: k márc 11 2008, 09:28

Üzenetek: 12
én a cratomat a metámmal szoktam kísérgetni nehéz teamben játszani velük, mert ha a többiek közül valakinek nem volt még cratja, akkor iszonyú nehéz calmot használni és elég idegesítő, mikor ilyen miatt meghal valaki és mindig mondani kell, hogy ne a mezzeltet üsse....(példa: mort borg: ott nem mind1, hogy 1 200as borg fut utánad vagy 3...)
Vissza az elejére
ilyrik
k márc 11 2008, 11:38
Regisztrált tag #38
Regisztrált: cs febr 01 2007, 02:16

Üzenetek: 227
Tankolásnál hasonló gondok fordulnak elő. Erre találták ki az assist.. Páran nem használják, mert:
1. minek?
2. tesztelik enf birja e nanoval, esetleg a calmer
3. a tankot ne támadja annyi mob (azt el se tudják hinni, h. assisttal könnyebb a tankolás/gyógyítás/calmolás)
4. zerg raideken jobb DD helyezés
5. wannabetank


A borg meg nem bánt amig fut

[ Módosítva k márc 11 2008, 11:58 ]
Vissza az elejére
slingshot
sze márc 12 2008, 02:15
MongoLeet

Regisztrált tag #51
Regisztrált: p márc 09 2007, 02:08

Üzenetek: 768
Én is szeretem mikor a team magára húzza a környék összes mobját inf missben, nagy nehezen calmolom erre 3-an elkezdenek offtankolni mikor nem is bírják:) De vannak nagyon jó teamek is. Pár napja hardokat csináltunk egy teammel, doki egész szintet odahozta egy szobába, én calmoltam, dd-k ölték. 20-25 perc volt egy hard Léptem is két szintet azzal a teammel ^^ Mondjuk dd-k nem mezei playerek voltak, hanem AvR/Spartnsos FFA DD team tagjai SL-ben nem nehéz a crat. Már nascban is vannak kiterek, és hiába nincs olyan szinten xp perkje cratnak, sima baton miatt ingyen kiteolják. Onnéttól h elybe kerül meg sima ügy. NT-k kapkodnak cratokért. Adoban sem gáz vele az élet, ha nem hülye a team calmok miatt nehezen wipe-ol egy rossz pull. Meg ugye Infen sem a dmg miatt viszik Amíg nincs Carlo elég [censored] DD a crat, még akkor is ha mondjuk 2 250-es Xoid charmmal nyomja az ember. Amit kifejezetten utálok, hogy dokik abban a kb 5 másodpercben amíg recharmolom a short charmon lévő petet mindig rárakják ubt-t. Ami kb addig tart mint charm, szóval constans ubt szokott lenni azon a peten

PVP-t még nem próbáltam, de szerintem root/snare + stunokkal, meg valamivel amin sok a special(onehander? - mindenképp 2 fegyó nagyobb procrate miatt) elég szopatós lehet. Stun nanoval indítva, ha bejön a stun proc nagyon szemét tud lenni Enfem jobb cratok úgy szétstunolják ütni nem tudok míg megölnek Mondjuk van hogy nem jön be nekik és def perkjeik is lent vannak, olyankor nem sok esélyük van.
Most 17.8 hozza majd a team pvp-t, ha tényleg hozzászoknak az emberek hogy csapatban küzdjenek crat átmehet jó kis support profba evade profok ellen. Dreadloch Combat Remodulator-on van proc ami leszed -750et minden evade skillből, 3 secre asszem, 100% procrate-tel.
Vissza az elejére
ilyrik
sze márc 12 2008, 02:53
Regisztrált tag #38
Regisztrált: cs febr 01 2007, 02:16

Üzenetek: 227
És az aao/aad je se jön rosszul a teamnek annyi nekem pont elég, h. procok, nélkül 90%-ban perkeljek.


[ Módosítva sze márc 12 2008, 02:58 ]
Vissza az elejére
Kolbász-Mix
szo máj 31 2008, 01:05
Regisztrált tag #199
Regisztrált: szo máj 31 2008, 12:57

Üzenetek: 36
Na remélem itt kapok egy kis segítséget. Nos van egy 105 lvl körüli (froob) Crattom, a lényeg hogy Crat küzpontú implantokat akarok neki amik a fontos skilleket dobják föl. Ha valaki a játékban tudna segíteni ebben, az dobjon egy mailt ide - email -. Előre is köszönöm.
Vissza az elejére
Crow
v jún 01 2008, 08:36
Regisztrált tag #9
Regisztrált: p jún 23 2006, 10:47

Üzenetek: 161
Melyik szerveren játszol?
Ha rk1en akor /tell hunbot !join parancsal feltudsz jönni a botunkra online kérdezni.
Ha implantra van szükséged 150 körülieket dobnak a ninják, törölni meg akinek van cucca hozzá és magas a b&e je az tud.
Vissza az elejére
Kolbász-Mix
v jún 01 2008, 09:51
Regisztrált tag #199
Regisztrált: szo máj 31 2008, 12:57

Üzenetek: 36
Az a gond hogy rk2-őn játszomsad.png. A nindzsák milyen implantokat dobnak? Mert az lenne a lényeg hogy valaki összetudna-e (vagy leírni hogyan kell össze) rakni implantokat amik a főlhuzzák a charm/calm/fear nanokat illetve kevésbé a robot nanokat, egyszóval olyan implantok amik cratnak valóak. A karimban most van benne a boltban kapható 100 iplant set, ami szép és jó csak a charm/calm/fear skillek közűl ketőt húznak fel igazán mig a harmadik buff-al együt sem éri utol a másik kettőt. Vagyis gyakorlatban már rég betudnám venni az újabb nanokat csak a harmadik miatt nem lehet.
Vissza az elejére
Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System
<br>
Anarchy-Online Inf 2006 (c)
Anarchy Online, Funcom and associated logos are trademarks of Funcom
The Forum avatars are trademarks of Funcom

Az oldalnak nem célja az Anarchy Online szerzői jogát birtokló Funcomnak bármilyen kárt okozni.
Az oldal nem szándékozik magát hamisan a Funcomhoz tartozónak beállítani, hogy ezzel a látogatóit megtévessze.