Üdvözlet
Felhasználónév:

Jelszó:


Adatok megjegyzése

[ ]
[ ]
[ ]
Online
Vendégek: 3
Tagok: 0
Ezen a lapon: 1
Tagok: 871, legújabb: hkdVKseoQBV
[Hírek] Anarchy Online Engine Preview - 10th Aniversary Montreal
Beküldte slingshot - 06 máj : 16:04
[Hírek] SOON â„¢
Beküldte gosty - 29 márc : 09:40
[Hírek] Stop Censorship - SOPA & PIPA - avagy amerika újabb "világuralmi törekvései" :)
Beküldte LordAndrás - 22 jan : 18:35
[Hírek] Felhívás! Kutatás - kérdőív.
Beküldte Malha - 30 márc : 11:56
[Hírek] Felhívás! Kutatás - kérdőív.
Beküldte gosty - 29 márc : 23:37
[Hírek] Ingyenhónap - Reloaded
Beküldte ilyrik - 11 aug : 10:15
[Hírek] Atlantean - Omni magyar org
Beküldte icecat - 19 júl : 03:38
[Hírek] Ingyenhónap - Reloaded
Beküldte Dilidoki - 07 júl : 13:17
[Hírek] Ingyenhónap - Reloaded
Beküldte Malha - 23 máj : 12:33
[Hírek] Ingyenhónap - Reloaded
Beküldte slingshot - 22 máj : 11:30
Web Hosting
 
Fórumok
www.anarchy-online.hu :: Fórumok :: Szakmák (Professions) :: Agent
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Mire is jo az agent
Oldal:       >>  
Moderátorok: Klixon, slingshot
{ADSENSEFORUM}
Szerző Üzenet
Astyr
cs júl 19 2007, 08:23
Regisztrált tag #76
Regisztrált: p máj 18 2007, 06:24

Üzenetek: 5
Latom nincs tul nagy erdeklodes agent ugyben, pedig szerintem a jatek legszinesebb prof-jarol van szo.
Roviden: nagyon jo dd (nem egy sold vagy shade, de ezeken kivul versenyben van), nagyon nagyon jo farmolo prof, mind alacsony szintu lenyek levereseben(predator, dryad...), mind inf boss-ok legyilkolaszasaban az elsok kozott jar, pvp-ben nagyon jo (214-es letemre oltem le 1-1-ben 220 keepert, 220 enfet, 220 dokit, 218 advot (ez biztos bena volt vagy lagzott), 220 shadet es persze agentet (itt hozza tennem, hogy aranylag keves hp miatt eleg konynen hal is , es ...

Azert, hogy rosszat is mondjak, az elso 120 szint eleg gaz, onnan kezd igazan elvezetes lenni.
Az teamek nagy resze utalja az agenteket, foleg lvl210 alatt, koszonhetoen a sok bena ugynoknek. (ezt pl en ugy kerultem ki, hogy 170-185-ig demonokat kite-oltam pen-en, magamban )

Na, remelem mostantol tobben probaljak ki ezt az igazan elveszetes prof-ot.

Egyszer megprobalom ravenni magam, hogy osszedobjak egy hosszabb leirast agentro, ha van ra igeny.


Utolag jutott eszembe, ai farm... 218 agent egyedul elintezi a 221 koruli generalt a foldon


[ Módosítva p júl 20 2007, 10:37 ]
Vissza az elejére
szabfer
p júl 20 2007, 09:57
Regisztrált tag #84
Regisztrált: h jún 04 2007, 01:57

Üzenetek: 50
Az általános vitafórumban épp függőben van egy agentes kérdés, de lehet a kevés agentes miatt nem jön rá válasz...
A leirás mindenképpen hasznos lenne

Amikor elkezdtem az AOt, eredetileg agentet szerettem volna inditani, de aztán valahogy fixi lett belőle. Az én eddigi tapasztalataim alapján (szigorúan PvE teamekben szerzett tapasztalat) az agent igazából nem egy létfontosságú kaszt csapatban. Legalábbis nem éreztem sose különbséget ha volt vagy ha nem volt egy teamben agent... tehát ha teamet csináltam/csinálok, agentet akkor veszek fel ha éppen nincs más aki akar jönni.

Az én agyamban az agent valószinüleg PvPben a sneak + aimed shot kombó = brutális első csapás miatt szerepelhet jól, illetve az assume prof nano sorozat lehet még nagy ütőkártya (de erről nem tudom mennyire használható).
Vissza az elejére
Astyr
p júl 20 2007, 10:35
Regisztrált tag #76
Regisztrált: p máj 18 2007, 06:24

Üzenetek: 5
Pedig lehet letfontossagu
9% xp mindig jol johet, 160-tol kb ado heck teamben, tankoltam (tms X ), most pedig 90-95k/perc sebzek 220 inf mishen, es ubt ftw
Vissza az elejére
Malcolm
v júl 22 2007, 08:51
Regisztrált tag #25
Regisztrált: v szept 24 2006, 11:10

Üzenetek: 19
szabfer írta ...
Legalábbis nem éreztem sose különbséget ha volt vagy ha nem volt egy teamben agent... tehát ha teamet csináltam/csinálok, agentet akkor veszek fel ha éppen nincs más


Nemtudom hanyas szintű karaktered van, midnenesetre magasabb szinten nagyon meg fog látszani ha agent(ek) vannak a csapatban.
Én pl ma csináltam 198-as misit, pár agentel (mondjuk az egyik a haverjára várt, a másik folyamatosan afk volt szóval a háromból egy agent lett) és hát az a 12-13K AS bizony nagyon megkönnyítette a dolgokat. 198-as missit lassan sólózok (184 vagyok) és hát így nagyon könnyű volt.

Jah, és a fp docról már ne is beszéljünk.


[ Módosítva v júl 22 2007, 08:52 ]
Vissza az elejére
szabfer
h júl 23 2007, 10:37
Regisztrált tag #84
Regisztrált: h jún 04 2007, 01:57

Üzenetek: 50
100 környékén tobzódom, lehet itt még nem jön ki az agentek nagy előnye, ha ez egy későn érő kaszt De mindenképpen üdvözölnék egy gyakorlati leirást az agentről, mert nyilvánvaklóan vannak még lyukak a tudásomban

[ Módosítva h júl 23 2007, 10:38 ]
Vissza az elejére
ilyrik
sze júl 25 2007, 01:48
Regisztrált tag #38
Regisztrált: cs febr 01 2007, 02:16

Üzenetek: 227
quote1185364161=Astyr] (214-es letemre oltem le 1-1-ben 220 keepert, 220 enfet, 220 dokit, 218 advot (ez biztos bena volt vagy lagzott), 220 shadet es persze agentet (itt hozza tennem, hogy aranylag keves hp miatt eleg konynen hal is , es ...

[/quote1185364161]

11 sec as, CH, UBT .... és coccon nerf ... csoda?


[ Módosítva sze júl 25 2007, 01:51 ]
Vissza az elejére
Klixon
sze júl 25 2007, 11:27

Regisztrált tag #1
Regisztrált: p máj 19 2006, 07:04

Üzenetek: 173
Hi Ilyr mikor jössz már jó kis BS-re? Megvettem LE-t
Vissza az elejére
ilyrik
h júl 30 2007, 08:45
Regisztrált tag #38
Regisztrált: cs febr 01 2007, 02:16

Üzenetek: 227
Enffel várok még - hagy nerfeljék még 1 kicsit a ranged-okat (agentokat is).
Nicety néha ott öli az agentokat

[ Módosítva h júl 30 2007, 08:45 ]
Vissza az elejére
Lord Winger
k aug 07 2007, 11:58
Regisztrált tag #67
Regisztrált: k máj 01 2007, 09:46

Üzenetek: 94
1.       Klix: off topic! (moderáld ki magad alien.png)2.       Ilyrik: nagy igazság, majd meglátjuk… De ami a lényeg – amiért valójában cyberpennát ragadtam – az az agent proof további előnyei, a  „mire is jó az agentâ€? szellemében. Minap kértem – már régóta tervezgettem – segítséget a nagyjainktól, de mint normál elfoglaltak voltak, így kénytelen voltam egyedül átvánszorogni ado-ba. Aki már csinálta tudja, hogy macerás és nem könnyen kivitelezhető művelet. Agent egyedül tudja!!!
Végiglopakodja az egész területet minden gond nélkül!
idea.png
Az insig megszerzése már nem volt ilyen egyszerű, de egy kis szerencsével az is megvolt 4.-re (ebből egy buggos volt – elakadt, nem tudott hozzám jönni és ez miatt 2x kinyírtam és az se volt elég; 43 hp-n menekültem el, mert rejtőzködés közben is megütött párszor…).
Szóval ezzel azt akarom csak mondani, hogy agent sok akadályt tud venni a FP-k és a rejtőzés miatt, ami más karaktereknek komoly gond lehet.
Természetesen megértek mindenkit, aki ódzkodik – én se indítottam agentet 2 évig – a sok rosszéletű genker miatt.
sad.png
De ez nem kötelező RK utcáin, elég ha az ember elmegy BS-be és egy este alatt nyugodtan ROOKY lesz. shades.png
Én jelen pillanatban DOC-ot használok – soldi egyszerűen hiánycikk; itt köszönök meg minden nagylelkű „mimic soldierâ€? felajánlást - , de így is nagyon élvezetes. = Gankelés nélkül – jó, mondjuk persze AS-el – is le lehet solo-zni sok mindent/ mindenkit.

Első ado heckezésem is jól alakult – baton 9% miatt elég gyorsan felvettek  - lást Astyr írását korábbról – és sem dd-ben, sem egyebekben nem vallottam kudarcot egy 160-180-as teamben (bár DDumper sajnos nem volt, sokszor kaptam agro-t késleltetett AS után is, volt hogy csak a heck utolsó ütéseiből…).
  A fentiek ellenére szeretném megerősíteni, hogy agent nem való kezdő karakternek, mert vagy rettentően sok időt vagy creditet igényel  (vagy inkább mindkettőt smile.png). Mindazonáltal annyira szerteágazó játékstílusok valósíthatók meg vele, amit semmiképpen nem érdemes kihagyni, szóval haladóknak nem csak ajánlott, hanem kötelező! wink.png  Fizetett hirdetés: Mindenkinek, aki blitzeléssel akar pénzt keresni, de unja a trade-chanel -s árulgatást vagy a piac folytonos alakulásából származó deficiteket. Lenne egy-két nano… PST Lordwinger biglaugh.png Ja, lvl 150 atm. Ui.: Astyr, 2 hónap alatt össze kellett volna már hozni azta leírást. mad.png 
Vissza az elejére
Crow
sze aug 08 2007, 04:52
Regisztrált tag #9
Regisztrált: p jún 23 2006, 10:47

Üzenetek: 161
Agentel én is igymentem adoba de insiget fix relooggal szedtem ^^
Vissza az elejére
Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System
<br>
Anarchy-Online Inf 2006 (c)
Anarchy Online, Funcom and associated logos are trademarks of Funcom
The Forum avatars are trademarks of Funcom

Az oldalnak nem célja az Anarchy Online szerzői jogát birtokló Funcomnak bármilyen kárt okozni.
Az oldal nem szándékozik magát hamisan a Funcomhoz tartozónak beállítani, hogy ezzel a látogatóit megtévessze.