Üdvözlet
Felhasználónév:

Jelszó:


Adatok megjegyzése

[ ]
[ ]
[ ]
Online
Vendégek: 3
Tagok: 0
Ezen a lapon: 1
Tagok: 871, legújabb: hkdVKseoQBV
[Hírek] Anarchy Online Engine Preview - 10th Aniversary Montreal
Beküldte slingshot - 06 máj : 16:04
[Hírek] SOON â„¢
Beküldte gosty - 29 márc : 09:40
[Hírek] Stop Censorship - SOPA & PIPA - avagy amerika újabb "világuralmi törekvései" :)
Beküldte LordAndrás - 22 jan : 18:35
[Hírek] Felhívás! Kutatás - kérdőív.
Beküldte Malha - 30 márc : 11:56
[Hírek] Felhívás! Kutatás - kérdőív.
Beküldte gosty - 29 márc : 23:37
[Hírek] Ingyenhónap - Reloaded
Beküldte ilyrik - 11 aug : 10:15
[Hírek] Atlantean - Omni magyar org
Beküldte icecat - 19 júl : 03:38
[Hírek] Ingyenhónap - Reloaded
Beküldte Dilidoki - 07 júl : 13:17
[Hírek] Ingyenhónap - Reloaded
Beküldte Malha - 23 máj : 12:33
[Hírek] Ingyenhónap - Reloaded
Beküldte slingshot - 22 máj : 11:30
Web Hosting
 
Fórumok
www.anarchy-online.hu :: Fórumok :: Szakmák (Professions) :: Doctor
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Martial Artist doki
Oldal:       >>  
Moderátorok: Klixon, slingshot
{ADSENSEFORUM}
Szerző Üzenet
szabfer
h jún 25 2007, 11:00
Regisztrált tag #84
Regisztrált: h jún 04 2007, 01:57

Üzenetek: 50
Gondoltam itt az idő beinditani a második karit, pláne mivel kiváncsi vagyok milyen is az az SL

Dokiban gondolkodtam, mert azt pletykálja mindenki, a dokik gyorsan találnak maguknak csapatot, én meg marhára megutáltam már a szólózást , meg amúgy is szeretek support karakter lenni (battlefield 2-ben is a kedvenc kasztom a doki).

Namost: gondosan átolvasva a guideokat, felfigyeltem egy igen kellemest postra az AO.com-on.

http://forums.anarchy-online.com/showthread.php?t=133742

Elég régi, azóta ki tudja hányszor átgyurmázták már funcomék a játékot - szóval van valakinek tapasztalata az MA dokikkal? Működőképes lehet ez egy olyan játékosnak, aki egyelőre még nincs oda a twinkelésért (a legnagyobb twinkem eddig az expertise nanók használata volt... ) - ezért tetszik az MA koncepció, nem kell hajkurászni a fegyvereket, egyel kevesebb cucc amire figyelnem kell...

ui: ne lombozzatok le, hogy nem jó....

[ Módosítva sze jún 27 2007, 10:09 ]
Vissza az elejére
candy
h jún 25 2007, 02:34
Regisztrált tag #64
Regisztrált: p ápr 27 2007, 10:04

Üzenetek: 16
MA mint doc? hmmm...inkabb mondjuk doc mint doc...azzal viszont nem nagyon fox tudni solozni, meg draga, es ha loni/utni is akarsz vele, akkor meg twinkelni kell am yool, bar kiegesnek mokas tud lenni trox doc...MA inkab egy ilyen mindenre jo de semmire sem kari, kis max sebzes, viszont nagy min, solozni lehet vele, de annyira nem jelent vele kihivast a jatek...asszem megmaradok valahogy soljam 24 es pvp twink nevelesenel : )
Vissza az elejére
Klixon
h jún 25 2007, 04:04

Regisztrált tag #1
Regisztrált: p máj 19 2006, 07:04

Üzenetek: 173
MA-k High lvl-en a legnagyobb sebzők! De komolyan még a sokak által nagyra becsült (általam is )Soldikat is túl ütik. Persze elég fanatik twink kell hozzá.

Szabfer úgy értette Doc és MA skillre gyúr. Kieggel ez lehet jó is, mert nagyobb szinten be lehet pakolni Symbeket (Nem Impeket). Ami mind olyan Skillt emel, mint az MA-knak. Psy Init, Martial Arts skill Agility, Sense Ilyesmik. Meg ráadásul az MA, Psy init skill mind a 2.ő világos kék. Ellenben a Pistol világos kék a Ranged init meg ugye sötét kék. Még egy kis ip-t is lehet spórolni. De kisebb szinten szerintem ütősebb egy pisztoly akár még a Sol monsterek valamelyike is. Ahhoz kieg se kell. Elég összetett ez a dolog.
Vissza az elejére
ilyrik
k jún 26 2007, 07:30
Regisztrált tag #38
Regisztrált: cs febr 01 2007, 02:16

Üzenetek: 227
kiegészitve klix sok buff pistoly is van ami nem elhanyagolandó
Vissza az elejére
Crow
k jún 26 2007, 05:31
Regisztrált tag #9
Regisztrált: p jún 23 2006, 10:47

Üzenetek: 161
Hát igen ha a doc MA ra gyur kicsin jo lehet de kell a stukker skilt huzni a jo buff pistolok miatt + LE is ad sok pontot MA/Psy initre. De itt is ki mire esküszik én maradok Dokkossal pistolnál, mondjuk kiváncsi leszek ha mindent összeszedtem amit akartam mekorát fog majd sebezni 300ql / 199ql es pistolokkal! Szabb ha SL-t szeretnél Ne doc legyen amit elviszel elsöre 220ig full táppal komolyan fixid huzd nemfogod megbánni kell nagy kari aki egyedül tud ado pen bossokat ölni stb a doc erre nem alkalmas, illetve alkalmas csak szenvedés 1orán átt ütni egy bosst hogy utánna meg ne legyen benne semmi értelmes cucc!!!
Vissza az elejére
szabfer
sze jún 27 2007, 10:07
Regisztrált tag #84
Regisztrált: h jún 04 2007, 01:57

Üzenetek: 50
Hááát... a fukar mindenemet, de a fixi az free accon van, szóval SLhez mindenképpen egy új kariban kellett gondolkodni, ezért lett a doki. Meg a csapatjáték miatt, igy ugyanis úgy tűnik mindenképpen muszály csapatot keresnem ha haladni akarok, nincs szólózás ami viszont jó, mert utálok szólózni... érted? Mert én már nem....

Legfeljebb ha tényleg akarok egy naaagy SLes tank karaktert, akkor kipróbálok egy drabál enfót vagy soldiert. De inkább erőltetem a csapatjátékot, sokkal hatékonyabb és jobban szeretek igy játszani.

[ Módosítva sze jún 27 2007, 10:18 ]
Vissza az elejére
Crow
sze jún 27 2007, 05:00
Regisztrált tag #9
Regisztrált: p jún 23 2006, 10:47

Üzenetek: 161
csak azért irtam hogy késöbb kelleni fog a kempeléshez=pénzszerzés olyan kari aki ütös!
Ha kell azzitol doc book szolj segitek!
Vissza az elejére
ilyrik
h júl 30 2007, 09:04
Regisztrált tag #38
Regisztrált: cs febr 01 2007, 02:16

Üzenetek: 227
Nem feltétlen a kempelés=pénz...
Keeperrel nem szóloztam semit pl.. és elég jól keres
Vissza az elejére
ilyrik
h júl 30 2007, 09:58
Regisztrált tag #38
Regisztrált: cs febr 01 2007, 02:16

Üzenetek: 227
És még 1 gondolat
Dokkos kit visznek elöbb el teambe fixered v. dokid?
Doc bármely profnál több boss lootot lát..
Ezért sztem mainek is jó..
Csak 2 dolog kell teamben gondolkodni és nem az lvl-t hajszolni, hanem tervszerűen twinkelni.. AI, sector 10, jó példa erre... Freenél bizonytalanabb vagyok, de ott is az 1ik legfontosabb kari.


[ Módosítva h júl 30 2007, 10:00 ]
Vissza az elejére
ilyrik
h nov 05 2007, 09:27
Regisztrált tag #38
Regisztrált: cs febr 01 2007, 02:16

Üzenetek: 227
hm
Az utolsó pár raid doki nélkül ment... elgondolkodtató...
Lassan lvl-ztetem a keepert.. kiváncsi vagyok mi a helyzet ado/pen/inf..
Vissza az elejére
Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System
<br>
Anarchy-Online Inf 2006 (c)
Anarchy Online, Funcom and associated logos are trademarks of Funcom
The Forum avatars are trademarks of Funcom

Az oldalnak nem célja az Anarchy Online szerzői jogát birtokló Funcomnak bármilyen kárt okozni.
Az oldal nem szándékozik magát hamisan a Funcomhoz tartozónak beállítani, hogy ezzel a látogatóit megtévessze.