Üdvözlet
Felhasználónév:

Jelszó:


Adatok megjegyzése

[ ]
[ ]
[ ]
Online
Vendégek: 3
Tagok: 0
Ezen a lapon: 1
Tagok: 871, legújabb: hkdVKseoQBV
[Hírek] Anarchy Online Engine Preview - 10th Aniversary Montreal
Beküldte slingshot - 06 máj : 16:04
[Hírek] SOON â„¢
Beküldte gosty - 29 márc : 09:40
[Hírek] Stop Censorship - SOPA & PIPA - avagy amerika újabb "világuralmi törekvései" :)
Beküldte LordAndrás - 22 jan : 18:35
[Hírek] Felhívás! Kutatás - kérdőív.
Beküldte Malha - 30 márc : 11:56
[Hírek] Felhívás! Kutatás - kérdőív.
Beküldte gosty - 29 márc : 23:37
[Hírek] Ingyenhónap - Reloaded
Beküldte ilyrik - 11 aug : 10:15
[Hírek] Atlantean - Omni magyar org
Beküldte icecat - 19 júl : 03:38
[Hírek] Ingyenhónap - Reloaded
Beküldte Dilidoki - 07 júl : 13:17
[Hírek] Ingyenhónap - Reloaded
Beküldte Malha - 23 máj : 12:33
[Hírek] Ingyenhónap - Reloaded
Beküldte slingshot - 22 máj : 11:30
Web Hosting
 
Fórumok
www.anarchy-online.hu :: Fórumok :: Szakmák (Professions) :: Nano-Technician
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Az Ősmágus audienciája ;-)
Oldal:       >>  
Moderátorok: Klixon, slingshot
{ADSENSEFORUM}
Szerző Üzenet
Lord Winger
h máj 07 2007, 06:51
Regisztrált tag #67
Regisztrált: k máj 01 2007, 09:46

Üzenetek: 94
Sziasztok! Gondoltam megnyitom ezt a fórumot, mert a Mainem egy 207/15/55 NT és az elmúlt évek folyamán elég sokat játszottam vele ahhoz, hogy 1-2 alapvető kérdést megválaszolhassak – főleg kezdőknek. NT-t – mint azt már egyéb „indítsunk karaktereketâ€? irományokból kitalálhattátok –  semmiképpen nem javasolok első karakternek, mert meglehetősen nehézkes szakma. Kevés a hp-d, nincs saját gyógyításod és ha nem kiteolsz, akkor nem is vagy túl jó sebző (206-on 34k/ min volt a maximumom eddig). Csapatba csak akkor visznek, ha calmolóra vagy nano töltőre van szükségük, de sok esetben ezt másként oldják meg L.Ugyan akkor nagyon hasznos tagja lehet egy csapatnak, ha nincs a környéken egy jól képzett Crat – akinek a calmjai szintén jók. Egy jó NT fő feladata, hogy a Tank mindig csak 1 mobbal kelljen küszködjön és az is lehetőség szerint vak legyen, ezzel csökkentve a bevitt kritikus találatok számát. Szóval teamben igazi support karakter, aki nem fogja egyedül kivégezni a hétfejű sárkányt J. Természetesen – főleg 220-as szinten – lehet jó DD egy NT is, de ez nagyon sok fáradsággal – sokkal többel, mint mondjuk egy Enforcer, MA, Soldier vagy Adventure esetében – jár.
Megjegyezném még – amit ritkán hallok máshonnan – hogy az erős calmok miatt nekem nagyon könnyű volt küldetést blitzelni. Ez jó lehetőség pénzszerzésre és/ vagy csak hasznos tárgyak begyűjtésére. Vigyázat! Csak „megjavítósâ€? vagy „megtalálósâ€? küldetéseket javaslom, ugyan is komoly nehézségekbe ütközhettek, ha egyedül akartok egy bosst lehentelni…
JRemélem azért nem nagyon vettem el a kedveteket. Ha bárkinek kérdése lenne a szakmai rejtelmeivel kapcsolatosan, szívesen állók elébe, remélem tudok segíteni.
Vissza az elejére
Crow
h máj 07 2007, 10:14
Regisztrált tag #9
Regisztrált: p jún 23 2006, 10:47

Üzenetek: 161
Elöször is thx az irást!
Volt már egy nt-m 120on pár lvl igaz töröltem, de most megint kezdtem egyet 10lvl ^^ 10-20 lvl töl mondjuk 90 lvl ig mien rucit ajánlanál nem froob karira nanomage a szentem.
A sok nano közül az area sebzésen kivül mit érdemes magvanni, támadokra gondolok elsösorban.
Vissza az elejére
Lord Winger
k máj 08 2007, 02:44
Regisztrált tag #67
Regisztrált: k máj 01 2007, 09:46

Üzenetek: 94
Előzetesen szeretném megjegyezni, hogy nagyon rövid ideig voltam froob, ezért előfordulhat hogy hiányosak a froob ismereteim. Ettől függetlenül lássuk mik az alternatívák:

Páncél: Alacsony szinten, főleg froobként a carbonum armor set a legjobb (elég jó AC; +nano init, NCU és nano). Ezen kívül, egy egyszerű TS segítségével könnyen előállítható a szükséges ql (STA és AGI egyébként elég jól buffolható/ implantozható még nanomage esetén is). Lord elég nagyokat is meg tud csinálni már...
Később - és ha anyagilag tudsz/ akarsz rá áldozni - jöhet a Notum Saturated Metaplast set (http://auno.org/ao/db.php?id=163343), ami az egyik legjobb NT páncél (froob) a játékban. Jó AC, kellemes NS, nano init és nano bonuszok... Beszerzése egy kicsit nehézkesebb, de majd megpróbálok szerezni egy pár Metplast Shell-t...

Nano: Mindig meg kell venni a legnagyobbat, amit el tudsz nyomni... Komolyra fordítva a szót: néha a nano initedtől függ, hogy érdemes-e nagyobb nano-ra váltani (a "kasztolási"/"töltődési" idő növekedése csökkentheti az adott idő alatti sebzésedet). Én egyébként - ha akkor tudtam volna - csak MC Mochival nyomnám. Igaz csak egy óra gyönyör, de rettentő nagy segítség - főleg solozásnál.
AOE = Kite - ennek indítunk egy külön topicot Blind/ Area Blind: szerintem hasznosak, solonál ill. kite-nál is csökkentik a kritikus találat ill. találat esélyét.
Calm: bevezetőben is írtam: legjobb dolog! Ha menekülnöd kell... ha csak átakarsz haladni... ha véded a tankot... szóval calm rules!special.png
DOT: froob DOT-ok szerintem használhatatlanok, egyedül kite aggro tartásra alkalmasak, de nekem sosem kellettek...
Root: lvl 160-on rootok segítségével tudtam dynázni, root->blast->blast->blast->running->root->blast... Alapvetően használható - pvp-ben is - nanok, érdemes venni őket.
Reflect: NS1 és 2. Nekem nem volt 1 - csóró voltam - és túléltem, de biztos egyszerűbb vele... 2 - adott szinten - kötelező!
Healt and AC: én használom/tam őket, egy kis AC és Hp mindig jól jön .
Vissza az elejére
Crow
k máj 08 2007, 04:42
Regisztrált tag #9
Regisztrált: p jún 23 2006, 10:47

Üzenetek: 161
Nem froob de szerintem mindegy kicsin sl esnek is ezek a jok asszem kösz help
Vissza az elejére
Lord Winger
sze máj 09 2007, 12:01
Regisztrált tag #67
Regisztrált: k máj 01 2007, 09:46

Üzenetek: 94
Hú! Ezt nagyon elnéztem. Ebben az esetben páncél részt kénytelen leszek újraírni! Még ma összedobom...
Vissza az elejére
Lord Winger
sze máj 09 2007, 02:13
Regisztrált tag #67
Regisztrált: k máj 01 2007, 09:46

Üzenetek: 94
Szóval nem froob karakterek esetében:

Páncél: lvl 60-70-ig maradhat a Carbonum, de innen mindenképpen Predator Armort javasolnám a nagy mennyiségű Hp és Nanopont bonusz miatt, továbbá a nem elhanyagolható kitérés bonuszok miatt (kritikus nekünk nem számít sokat, lévén lvl 50-től már Cyberdeck használata kötelező!) Predator Armor Set manapság egyre megfizethetőbb - és könnyen hozzáférhető -, ráadásul a legdrágább részek – sleeves – helyett mást ajánlok, bár nem biztos, hogy olcsóbbat.
NT-nek – nanomagenek – kötelező darab a De’Valos Sleeves páncélzat. Már 2db ql 100-as darab is több NS módosítót ad, mint egy full set Satured páncél, ráadásul – hasonlatosan a Carbonumhoz – plusz NCU-t is kapunk. AI armort nem nézve az egyik legtáposabb páncél a játékban (INT és PSY ráadásul nagyon jól buffolható NT tulajdonságok). Az első megfizethető darabok TL3 és TL4-en jelentkeznek, alatta nem ritka a 30-40m-es ár sem, szóval arra szerintem nem érdemes költeni. Ugyan akkor TS-el gyárthatóak, szóval ha megvannak a megfelelő alkatrészek, akkor akár ingyen is lehet
tongue.png (http://www.ao-universe.com/main.php?site=knowledge&link=3&id=56).
Nem szabad még megfeledkezni a VTR-ről (azaz Virral Triumvirate Egg -ről) sem, ami nagyon hasznos NT „páncélâ€? és szintén – a De’Valos-hoz hasonlóan – már alacsony lvl-en (60-70) berakható.
NT (nanomage) twinkhez rettentően hasznos kiegészítő még a Shades of Lucubration  szemüveg, ami CL166-os követelményével már a 20-as szintek elején felrakható és NS-től kezdve TS-en át sok mindent buffol indirekt.
 Nano: NS (Neuronal Stimulator ) szintén kötelező lvl 25-től a nem froob karakterek számára, és bár nem harci nano, növeli a MC skill-t, amitől nagyobb nuke-okat tudsz elereszteni… TOVÁBBÁ orgtagok buffolására is kiváló.cheesey.png Ha még nincs, akkor a The Core környékén rohangáló Mala Akármiktől könnyen beszerezhető – de lehet, hogy nekem is akad még… (Fiygelem: Spec. 1 kell hozzá!) Na, így most már egy kicsit komplettebb, bár lehetne még bőségesen finomítani rajta. Remélem segítettem. 
Vissza az elejére
Lord Winger
sze máj 09 2007, 02:29
Regisztrált tag #67
Regisztrált: k máj 01 2007, 09:46

Üzenetek: 94
Egy nagyon fontos dolgot – biztos többet is, de most csak ez ugrott be – kifelejtettem:
Páncél: Különböző alternatívák állnak rendelkezésünkre Hoodokat illetően is: Hood of Wicked Inspiration  ill. AI Nano Input Hood  (Fuzzy, Phasing ill. Wrinkled) lehetnek kellemes kiegészítői a hiányos Nano Skill-jeinknek. Az első sapi dungeon loot Krypt of Home-ba, a második pedig AI TS (http://www.ao-universe.com/main.php?site=knowledge&link=3&id=58) Nagyon alacsony szinten még egy alternatívát megemlítenék: Notum Hood of Bobic , de ez tényleg max lvl 40-ig (Quest reward: http://www.ao-universe.com/main.php?site=knowledge&link=0&id=15).

Alakul ez, majd még agyalok rajta. Csak aztán nehogy mindki NT-t akarjon játszani! amazed.png
Vissza az elejére
Crow
sze máj 09 2007, 10:29
Regisztrált tag #9
Regisztrált: p jún 23 2006, 10:47

Üzenetek: 161
köszi!
Vissza az elejére
Klixon
cs máj 10 2007, 01:07

Regisztrált tag #1
Regisztrált: p máj 19 2006, 07:04

Üzenetek: 173
Nekem is van 1 Atrox 100 lvl környékén kicsit hanyagolom szegényt, de annó kellemes volt vele totw-ben Kite-olni.
Vissza az elejére
Lord Winger
szo máj 12 2007, 09:54
Regisztrált tag #67
Regisztrált: k máj 01 2007, 09:46

Üzenetek: 94
Az jól hangzik! Mikor viszel minket Ely Heck Kite-ra?
Vissza az elejére
Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System
<br>
Anarchy-Online Inf 2006 (c)
Anarchy Online, Funcom and associated logos are trademarks of Funcom
The Forum avatars are trademarks of Funcom

Az oldalnak nem célja az Anarchy Online szerzői jogát birtokló Funcomnak bármilyen kárt okozni.
Az oldal nem szándékozik magát hamisan a Funcomhoz tartozónak beállítani, hogy ezzel a látogatóit megtévessze.