Üdvözlet
Felhasználónév:

Jelszó:


Adatok megjegyzése

[ ]
[ ]
[ ]
Online
Vendégek: 14
Tagok: 0
Ezen a lapon: 1
Tagok: 871, legújabb: hkdVKseoQBV
[Hírek] Anarchy Online Engine Preview - 10th Aniversary Montreal
Beküldte slingshot - 06 máj : 16:04
[Hírek] SOON â„¢
Beküldte gosty - 29 márc : 09:40
[Hírek] Stop Censorship - SOPA & PIPA - avagy amerika újabb "világuralmi törekvései" :)
Beküldte LordAndrás - 22 jan : 18:35
[Hírek] Felhívás! Kutatás - kérdőív.
Beküldte Malha - 30 márc : 11:56
[Hírek] Felhívás! Kutatás - kérdőív.
Beküldte gosty - 29 márc : 23:37
[Hírek] Ingyenhónap - Reloaded
Beküldte ilyrik - 11 aug : 10:15
[Hírek] Atlantean - Omni magyar org
Beküldte icecat - 19 júl : 03:38
[Hírek] Ingyenhónap - Reloaded
Beküldte Dilidoki - 07 júl : 13:17
[Hírek] Ingyenhónap - Reloaded
Beküldte Malha - 23 máj : 12:33
[Hírek] Ingyenhónap - Reloaded
Beküldte slingshot - 22 máj : 11:30
Web Hosting
 
Fórumok
www.anarchy-online.hu :: Fórumok :: Anarchy-Online Fórum :: Anarchy-Online
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Kérdések
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: Klixon, slingshot
Szerző Üzenet
Kolbász-Mix
k júl 01 2008, 03:34
Regisztrált tag #199
Regisztrált: szo máj 31 2008, 12:57

Üzenetek: 36
Asszem elborúlt az agyam így hajnal fele vagy nem tudom. Mindenesetre felszeretném hívni a fiyelmet egy account lopó terror szervezetre ami most kezdi megfertőzni az AO szervereit. Ami a legfúrcsább hogy froob accora hajtanak. Én e szervezetet "uneeed sl"-nek neveztem el. Nos tagjainak a taktikája egyszerű, kiválasztanak egy szerencsétlen áldozatot és a /tell parancssal a köv kérdést teszik fel: "u h sl". (Itt megjegyezném hogy a szervezet nem támogatja tagjainak az angol nyelvű tamfolyamokat.) Innen az áldozat két választ adhat "yes" vagy "no". Nos a "yes"-nél lekopik a tag, ha viszot a "no" a válasz akkor a köv kifelyezést olvashatja az áldozat: "uneeed sl". Magam sem tudom mi lehet ez a kifejezést, talán valam manipulatív kampány szöveg, esetleg egy bénító offenzíva az elmének miután az áldozat veszít mentális védelmeiből. Ezek után az áldozat kérdően néz és bármit kérdez a válasz ez vagy a köv mondathoz hasonló tőmondatok: "I meak u sl gibe me u pass and #####" (Igen az említett angol képzés.) Innen két kimenetele van a dolognak a tag ezzekel a szépen megfogalmazott mondatokkal kicsikarja az ádozatból az accot, vagy ha az áldozat ellen ál és akkor jól elkűldi a p*****.

Na ezt a terjedelmes szöveget muszáj volt leírnom, mert valami idióta megin ilyenekkel zaklatott, csak már betelt a pohár és elküldtem a (cenzúra).
De most tényleg, nem vagyok az az agresszív ember, de az iyen kreténségek kihoznaka sodromból. Ha már valaki accot akar lopni akkor tudjon már angolul. Szóval vigyázzatok az iylenekkel, vagy csak lehet hogy engem találnak be?
Vissza az elejére
Kere
k júl 01 2008, 01:14
Regisztrált tag #100
Regisztrált: sze aug 01 2007, 10:44

Üzenetek: 33
Köszi a figyelmeztetést. Én még soha nem találkoztam ilyennel, bár lehet azért is mert ha új karit inditok, mindig kerülöm subway, totw és hasnoló helyeket.

Ilyenkor két dolgot tehetsz meg:
1, ignore
2, peticio hogy minnél hamarabb eltávolítsák az illetőt
Vissza az elejére
Kolbász-Mix
k júl 01 2008, 01:21
Regisztrált tag #199
Regisztrált: szo máj 31 2008, 12:57

Üzenetek: 36
Ez a dolog nem dungeon függő, pl ezutobbi engemet egy shopban szólított meg, és a karim most 144-es. Szerintem a nagyobb karikra utaznak hogy minél több pénzt és cuccot húzzanak le. Hisz egy újjonnan indítot karakternek aligha vannak drága cuccai, illetve X millió cerditje.

De különben ez a petició dolog hogy megy?
Vissza az elejére
Kere
k júl 01 2008, 02:45
Regisztrált tag #100
Regisztrált: sze aug 01 2007, 10:44

Üzenetek: 33
Általában asszem csak annyi hogy /peticio és leirod mi a problémád.
Aztán /peticio help re kapsz további infokat, aminek segitségével rangsorolhatod, kategorizálhatod a peticiódat.
Vissza az elejére
Gando
k aug 05 2008, 04:33
Regisztrált tag #235
Regisztrált: k aug 05 2008, 04:25

Üzenetek: 2
Hali,

Most szeretnék csatlakozni az Anarchy Online világába de lenne előbb egy kérdésem: 
Kb mennyien játszanak aktívan magyarok (meg úgy általában a playerek) ?  Mert hallottam olyan dolgokat hogy színte teljesen kiürültek a városok meg már nem játszanak vele, meg ilyenek... és mostanában láttam egy mmo-kal foglalkozó magyar portálon hogy a toplista első helyén van... tehát ebből következik a kérdésem hogy: kezd újra benépesedni és népszerűsödni? 

Remélem hamar válaszoltok... köszi
Vissza az elejére
Bolha
k aug 05 2008, 06:25
Regisztrált tag #19
Regisztrált: cs júl 27 2006, 08:59

Üzenetek: 144
Gando: A játék él és virul. Most votl egy újra benépesedés, de elötte is voltak jópáran. MAgyarok vannak mind két szerveren, és nagyon készségesek.

És ez a elg tartalamsabb MMO az összes közül szerintem:)
Vissza az elejére
Gando
k aug 05 2008, 08:03
Regisztrált tag #235
Regisztrált: k aug 05 2008, 04:25

Üzenetek: 2
igen régen én is játszottam vele, 8as szintig jutottam adventurerrel már kész Neo voltam 2 pisztoly, hosszú leples kabát már csak szemüveg kellett volna ,

amugy jó ezt hallani hogy megint fellendült, köszi a választ
Vissza az elejére
Crow
k aug 05 2008, 10:14
Regisztrált tag #9
Regisztrált: p jún 23 2006, 10:47

Üzenetek: 161
Vissza az elejére
mulder999
szo aug 16 2008, 08:32
Regisztrált tag #237
Regisztrált: szo aug 16 2008, 08:27

Üzenetek: 1
Üdvözlet. Lenne pár kérdésem froobként. 

1.Olvastam egy küldiről Newland City-mellett, egy kislány adja, elég jól lehet farmolni pénzért. Először is: free accountosként el tudok-e oda menni, illetve Rome-ból hogy lehetne eljutni oda:)

 

2.Olvastam hogy frees karik nem használhatják a marketet, szóval blitz missziózással nem is érdemes foglalkozni, mivel úgysem tudom eladni?

 

3.Amúgy mennyi a havidíja a játéknak? Annyit láttam hogy minden kieg 20$ , gondolom ez nem a havidíj.

 

Előre is köszi.



[ Módosítva szo aug 16 2008, 08:35 ]
Vissza az elejére
gosty
v aug 17 2008, 10:38
Hét hallgatója: KMK
Regisztrált tag #71
Regisztrált: cs máj 10 2007, 12:07

Üzenetek: 1020
Üdv Mulder!

1. Newlandbe a griden keresztül tudsz eljutni.
2. Ugyan a shoppokat nem használhatod, el tudod passzolni a cuccaidat a clan/omni shopping channelen. Ez lesz a legfőbb bevételi forrásod ha tudod, hogy mit, mennyiért kell eladni
3. A játék az összes kieggel 19.95 Euro, ez tartalmaz 30 nap játékot. A havidíja 14.95 egy hónapra, de minél többre fizetsz elő annál olcsóbb.
Vissza az elejére
Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System
<br>
Anarchy-Online Inf 2006 (c)
Anarchy Online, Funcom and associated logos are trademarks of Funcom
The Forum avatars are trademarks of Funcom

Az oldalnak nem célja az Anarchy Online szerzői jogát birtokló Funcomnak bármilyen kárt okozni.
Az oldal nem szándékozik magát hamisan a Funcomhoz tartozónak beállítani, hogy ezzel a látogatóit megtévessze.