Üdvözlet
Felhasználónév:

Jelszó:


Adatok megjegyzése

[ ]
[ ]
[ ]
Online
Vendégek: 4
Tagok: 0
Ezen a lapon: 1
Tagok: 871, legújabb: hkdVKseoQBV
[Hírek] Anarchy Online Engine Preview - 10th Aniversary Montreal
Beküldte slingshot - 06 máj : 16:04
[Hírek] SOON â„¢
Beküldte gosty - 29 márc : 09:40
[Hírek] Stop Censorship - SOPA & PIPA - avagy amerika újabb "világuralmi törekvései" :)
Beküldte LordAndrás - 22 jan : 18:35
[Hírek] Felhívás! Kutatás - kérdőív.
Beküldte Malha - 30 márc : 11:56
[Hírek] Felhívás! Kutatás - kérdőív.
Beküldte gosty - 29 márc : 23:37
[Hírek] Ingyenhónap - Reloaded
Beküldte ilyrik - 11 aug : 10:15
[Hírek] Atlantean - Omni magyar org
Beküldte icecat - 19 júl : 03:38
[Hírek] Ingyenhónap - Reloaded
Beküldte Dilidoki - 07 júl : 13:17
[Hírek] Ingyenhónap - Reloaded
Beküldte Malha - 23 máj : 12:33
[Hírek] Ingyenhónap - Reloaded
Beküldte slingshot - 22 máj : 11:30
Web Hosting
 
Fórumok
www.anarchy-online.hu :: Fórumok :: Szakmák (Professions) :: Adventurer
 
<< Előző téma | Következő téma >>
[szavazás] Adventurer: pistol or sworld?
Oldal:       >>  
Moderátorok: Klixon, slingshot
{ADSENSEFORUM}
Szerző Üzenet
Bolha
sze jún 13 2007, 09:06
Regisztrált tag #19
Regisztrált: cs júl 27 2006, 08:59

Üzenetek: 144
Advynak kard, vagy pisztoly?
Kardok

Pisztolyok

HAli!

Sok advyt látok akrdal, és pisztollya lrohangálni. Én kard party vagyok, de nem nagyon érzem a különbséget...szetetk?
Vissza az elejére
Crow
sze jún 13 2007, 10:39
Regisztrált tag #9
Regisztrált: p jún 23 2006, 10:47

Üzenetek: 161
opifex pistol atrox kard
Vissza az elejére
ilyrik
cs jún 14 2007, 07:28
Regisztrált tag #38
Regisztrált: cs febr 01 2007, 02:16

Üzenetek: 227
1he jobb alpha - 1 vs. 1 pvp jobb, BS-ben rosszabb! Ranged talán gimpebb még mindig, de kényelmesebb, már nincs az pre-LE godmode 1henél se... Amugy sztem mind1 és csak más játék stilus.. néha melee, néha ranged előnyősebb.. Hallottam arra is példát h. melee-ből rangedre váltott és vissza...stílus.
/tell viharlovas ő tudna érdemlegeset


[ Módosítva cs jún 14 2007, 10:36 ]
Vissza az elejére
Klixon
cs jún 14 2007, 12:42

Regisztrált tag #1
Regisztrált: p máj 19 2006, 07:04

Üzenetek: 173
Kellett volna még 1 válasz opció. Én a nem tudomra szavaznék. Viharlovas RK1-en van
Vissza az elejére
Bolha
szo jún 16 2007, 12:53
Regisztrált tag #19
Regisztrált: cs júl 27 2006, 08:59

Üzenetek: 144
én Rimoros vagyok:)
Hát nemtom...egy iylen emeteszerű lény pisztolyal..nem illik nállam a képbe:D
Vissza az elejére
szerzetes
h jún 18 2007, 07:36
Regisztrált tag #28
Regisztrált: h jan 08 2007, 09:23

Üzenetek: 18
kieges pistol froob kard
Vissza az elejére
ilyrik
h júl 30 2007, 09:01
Regisztrált tag #38
Regisztrált: cs febr 01 2007, 02:16

Üzenetek: 227
Omni melee trox :/ bár omni soli SB se rossz
Vissza az elejére
Acél
sze szept 05 2007, 02:03
Regisztrált tag #15
Regisztrált: p jún 30 2006, 01:40

Üzenetek: 7
Sebzésben nagyjából hasonlót alakít a kettő adv.

Ami számíthat,mint különbség.

Ranged

-Nincs igazi attack perkje. összevissza van neki 3-5 darab,azok is max 2-3k-t sebeznek,és lassúak.
-Főleg a 3 specjéből él.Sebzése 70%-t teszi ki,ezért minden +dmg sokat dob rajta.
-ai armort tekintve inkább az evade dominál,ezért kicsivel könnyebben hal.Ez inferno szólóba lehet gond,amit tovább tetéz az,hogy ranged nem szakítja meg a mobokat a nano használatban.
-Viszonylag magasabb ar,könnyebb twinkelhetőség.
-A 3 erős spec miatt jó vele szólózni,kempelni.Nincs velük ilyen olyan megkötés,mindig elsülnek és tarolnak.Tápos ranged advot ks-eljen aki tud.

---Pvp-ben roppant gyenge a meleehez képest.Sötétkék fa miatt, ami se buffolni nem tud,se perkelni, kiesik a jepp.Nagyon magasra twinkelt ar-rel és fa skillel a nem-acrobat profokat és a shadeket talán eltalálja.Függ nagyban az ellen +aad-jétől is.Javarészt keeper+crat elkerüli fa-t.As-je gyenge, ha onehandert használ,ami tl7-n kötelező,mert az advok nem tudják riot control nélkül swappolni a peregrine-t.Onehander tovább gyengíti szintén az evade és az albtraumos yutto memek is.. Persze, mindezek ellenére megélhet, mert megölni attól még nem könnyebb, és az css-ben lévő evade maitt még egy picit jobban is védekezik.Jó life setuppal alacsonyan tartható a spec dmg-k sebzése is.rrfe-el megvan még mindig a godmode ,hacsak nem bs zergbe fut az ember..


Melee

-Hasonló, jó felszereléssel,meg játékstílússal talán még jobb sebzés mint rangednek.Főleg mióta 17.5 óta eltörölték az acrobat megkötését a 2 utolsó 1he perknek.Ezek így 40 secenként ütnek- 3.5-7k-t.Melee-nek is hasznos(és számít ofc,nem hanyagolandó) a +dmg,de közel sem dob olyan nagyott mint rangeden, a sneak,backstab mindkettő crit bázisú,sneak skill és a +crit dönti el a sebzését,meg a mongoose critje is eléggé jó.És a sword of wonderé,meg a sparkling scimitaré is elmegy.
-De lassan jön.Idő kell a perkeknek,Meg a sima-ütésnek is.Ettől függetlenül, ha valami komoly mobon megy a dd war,akkor dimacchal megvan minden esély a lootra, máshogy nem nagyon,hacsak nem valami nagyon hosszúéletű a mob. De ettől fügetlenül dd listán első 10-15-be bejut egy nagyraiden,akkor már ünnepelhet.
-Megtudja szakítani a nano castolást.pvp-ben is,meg pve is.Hasznos pl az inf dragonok ellen,meg bossok ellen.
-Melee-n ,főleg ha trox minden pont hp számít , a kicsivel gyengébb evade miatt.de jóval több is hozható ki.
-Magas brawl skillel egyre jobb esélye van stunnolni,ami szintén hasznos főleg pvp-ben.
-Pvp-ben félisten.Csak a snare/root resisten múlik mit tesz.Ha csatába avatkozik bele,még backstabot is eltudja sütni,ami olyan erőset üt mint a sneak.Duelben dimach ottvan mindig.. és brawl stunja.
-Emellett érdekességként az,hogy melee-nél right wristben nem shiny az 1he,ezért tud shiny nano delta implantot csinálni oda,amivel kiesik pár bónusza,de még a troxoknak is simán megoldja a nano kérdést,még a kimerítő ,hosszú harcokban.Ranged maximum rarmmal játszadozhat,de nemsokan próbálgatják azt.

A 4 breed mit számít:
nano-több nanó,jobb nano regen,több nano skill.Life sok problémát okoz.1-2Elvetemült kivételével nem nagyon fordulnak elő.Hard gomb megynomását jelenti advnál is
sol- lehet ranged,lehet melee, kellemes perk heal, szinte már mindent be tud az is twinkelni, thanks to albtraum+dustbrigade cuccok.
opi-opi is lehet melee és ranged, opi főleg a twinkelésről szól, annak bemegy a chest kivételével az összes 300-as symb,de valószínűleg albtraum+dustbrigade óta az is már.Legjobb evade,kicsivel kevesebb lfie mint sol, ja és self neki a css röhögve 215től.
trox-sok life, self merc, hardkór twinkkel és eszement sok-drága cuccal 260-as support agyat is benyomták neki, és lehetséges sok munkával 300-as symb, de normál esetben megrekedt effective symbeknél.MR miatt nagyon erős pvp-ben, és melee mellett a ranged trox sem lebecsülendő, a +1500 ar-rel már néha befér az fa.

Azt viszont nem tudom eldönteni melyik a jobb, minél több life, vagy egy kevés-közepes,minél több evaddel.Szólózni,pve a life sokat dob, de pvp-ben nagyban növeli a heal hatékonyságát, ha egy insta heallel visszalehet tölteni 2 capped specet.Tl5 pvp twinken az evade low hp setup viszont tudom,hogy működik,és ott ranged még eléggé erős.

Vissza az elejére
Skulthur
sze jan 23 2008, 09:03
Regisztrált tag #124
Regisztrált: h dec 24 2007, 03:45

Üzenetek: 10
advinak igazából mit érdemes fejlesztenie?

és tudtok vmi jó páncélt 20 szint környékére?
Vissza az elejére
Crow
cs jan 24 2008, 03:33
Regisztrált tag #9
Regisztrált: p jún 23 2006, 10:47

Üzenetek: 161
Carb
Vissza az elejére
Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System
<br>
Anarchy-Online Inf 2006 (c)
Anarchy Online, Funcom and associated logos are trademarks of Funcom
The Forum avatars are trademarks of Funcom

Az oldalnak nem célja az Anarchy Online szerzői jogát birtokló Funcomnak bármilyen kárt okozni.
Az oldal nem szándékozik magát hamisan a Funcomhoz tartozónak beállítani, hogy ezzel a látogatóit megtévessze.